Jūs nekad nesatiksiet stipru cilvēku ar vienkāršu pagātni

Advertisement
Advertisement

Katrs ir piedzīvojis sāpes, bet ne katru tās ir iznīcinājušas. 

 

Nokļūstot grūtā laikā, vieni cilvēki izvēlas dzīvot bailēs. Viņi cieš no savām sāpēm ilgāk, nekā vajadzētu un ļauj pārņemt tām kontroli pār visu savu dzīvi.

Raksta turpinājums
Tā vietā, lai sāpes kļūtu par daļu viņu stāsta, tās kļūst par visu viņu dzīves grāmatu. Jūs zināt, tādi cilvēki dzīvo savās sāpēm, viņiem nav motivācijas kustēties tālāk, viņiem ir zems pašnovērtējums un pastāvīga vajadzība regulāri atcerēties un stāstīt par savām sāpēm citiem. Viņi izvēlās atstāt savas rētas atvērtas un nekad neļaut tām sadzīt.
Foto: econet.ru
Bet ir arī tādi cilvēki, kuri ne tikai iet tālāk, bet arī kļūst labāki. Viņi pieņemt pat pašu briesmīgāko, kas ar viņiem notiek un atrod veidu, lai izmantotu to kā spēku.

Tie ir cilvēki, kuri zaudē 10 kilogramus pēc tā, kad viņas ir pametis muļķīgs puisis, kuras organizē labdarības fondus, pēc savu mīļo nāves, kuri atver savu sapni pēc atlaišanas no darba.
Tie ir cilvēki, kuri ir stipri un veiksmīgi, tāpēc viņi ir atraduši iespēju nelaimē.

Sāpēs - tā ir dzīves daļa. Jūs varat ļaut tai sadragāt jūs vai nostādīt uz kājām.

Izvēle ir jūsu rokās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017