Jūs spēsiet atminēt šo matemātisko mīklu?

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Daudzi jau pat neatceras tos laikus, kad viņi mācījās matemātiku sēžot skolas skolā. Tomēr, par laimi ne viss ir aizmirsts. Tādas lietas kā aritmētikas pamati, grūti uzdevumi paliek galvā visu atlikušo dzīvi. Piedāvājam jums uzdevumu, kuru spēj atrisināt tikai daži. Visi mēs zinām, ka seši plus četri nav četri. Turklāt šī matemātiskā mīkla kļuva par absolūtu hītu visā pasaulē.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Katrs skaitlis šajā piemērā sastāv no sērkociņiem. Lai iegūtu pareizo atbildi ir nepieciešams pārvietot tikai vienu sērkociņu. Zemāk jūs uzzināsiet mūsu ekskluzīvo viedokli par šo pārsteidzoši grūto matemātisko mīklu ar sērkociņiem. Jūs jau zināt, kuru sērkociņu ir nepieciešams pārvietot, lai atbilde būtu pareiza? Turpiniet meklēt atbildi. Pat ja jūs nespēsiet šo uzdevumu atrisināt vienu reizi, tās vēl nav beigas. Ir trīs iespēju veidi šī uzdevuma atrisināšanai! Jūs spēsiet atrast trīs dažādus veidu? Ja, jā tad uzraksti par to komentāros. Iespējams jūs atradāt vienu veidu kā atrisināt. Turpiniet kamēr neatradīsiet visus trīs! Jums ir vajadzīga palīdzība? Šķiriet nākamo lapu, tur jūs gaida atbildes.
Foto: wp.com
Atbilde Nr.1
Zilais sērkociņš ir tas, kuru vajag pārvietot. Tagad uzminiet, kur tas ir jāpārvieto.
Foto: wp.com
Tagad viss ir pareizi `8-4=4`
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017