Kā atzīties vīrietim mīlestībā

Advertisement
Advertisement

Satiekot vīrieti, par kuru sieviete sapņojusi un kurš nenojauš par viņas jūtām, iestājas dilemma, rīkoties pašai vai gaidīt kādu iniciatīvu no viņa puses.

 

Vienmēr ir vieglāk atbildēt uz iniciatīvu no vīriešu puses, bet ko tādu var arī nesagaidīt, jo vīrieši ne vienmēr saprot sieviešu mājienus. Izlemjot rīkoties, sievietei vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai viņa nebūtu pārāk uzbāzīga, jo pretējā gadījumā viņa vīrieti aizbiedēs.

 

Dažiem vīriešiem piemīt neizlēmība un paļaušanās uz to. Šādu vīriešu tips pozitīvi novērtēs sievietes aktivitāti, kuras mēģina izrādīt kādu interesi.

Raksta turpinājums
Kā nepieļaut kļūdu un visu nesabojāt.
Sievietei skaidri jāsaprot, ka šis ir tieši tas cilvēks, nevis tikai vēlams tēls, kurš iztēlots tikai sapņos. Sievietei tāpat vajadzētu pavērot mīlas objekta uzvedību dažādās vietās un situācijās. Sieviešu intuīcijai nevajadzētu pievilt, taču tas nevar pasargāt nevienu no vilšanās. Dažreiz vajag pamudināt vīrieti uz mīlas un jūtu tēmām un tad būs iespējams saprast viņa attieksmi šādiem jautājumiem. Daudzi vīrieši morāli nav gatavi izpaust jūtas un visa viņu interese ir nonākt tikai pie seksuāla kontakta. Noteikt šādu vīriešu tipu ir nepieciešams.
Klusā atzīšanās.
Sievietei būs daudz vienkāršāk, ja starp vīrieti un viņu būs izveidojušās draudzīgas attiecības un uzticība. Šādā gadījumā
vajadzētu izrādīt neuzbāzīgas rūpes un uzmanību. Uzdāvināt viņam kādu jauku sīkumu, pārsteigt ar saviem firmas ēdieniem,
kuriem viņš nespēs pretoties. Var arī vienkārši kopā pavakariņot. Vīrietim būs īpaši patīkami, ja pacienāsiet viņu ar
pašgatavotu ēdienu, tāda gadījumā vajadzētu kārtīgi sagatavoties: skaisti uzklāt galdu ar kvalitatīviem traukiem, kā arī
vajadzētu labu vīnu pie karstām un garšīgām vakariņām.
Sievietei jāprot klausīties vīrieti, tā kļūstot par interesantu sarunu biedru, izvairoties no kritikas kādā nepiekrišanas gadījumā. Likt saprast, ka vīrietis ir vienkārši neaizvietojams un to, ka sieviete kāro par vīrieša klātbūtni un stipro plecu, iespējams formulējot viņa svarīgumu reālos jautājumos. Nedrīkst aizmirst sirsnīgi pateikties. Panākumu augļi būs garšīgi.
Neuzbāzīgais atzīšanās veids.
Šeit sievietei, kura iemīlējusies, palīdzēs neuzbāzīgas un vienkāršas frāzes ar dziļu domu, ''Tu esi tas, ar kuru es tiešām nekur nepazudīšu, tevi par to nevar nemīlēt''.
Var izmantot arī uzvedinošus jautājumus: ''Kāda būtu tava reakcija, ja tev mīlestībā atzītos kāda burvīga sieviete?'' un, nesagaidot tiešu vīrieša atbildi, smalki piebilst: ''Piemēram tāda, kas tev tagad stāv acu priekšā''. Šādi būs noderīgi arī 14. februārī atrast savu Valentīnu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017