Kā gatavo katra Zodiaka zīme?

Advertisement
Advertisement

Kulinārija - ļoti interesanta lieta, bet grūta. Daži bez jeb kādām problēmām spēj pagatavot īstus kulinārijas šedevrus no produktiem, kuri atrodas viņiem pa rokai, bet citi nespēj pagatavot pat omleti.

Protams prakses laikā arī zināšanas atnāk. Tomēr, ja cilvēkam nepatīk un negribas gatavot, tad diez vai no viņa varēs sagaidīt kādu ekstravagantu ēdienu.

 

Kāpēc gan vieni mierīgi cep kūkas, bet citi paskatoties uz makaronu paciņ domā, ko ar to darīt? Uz šo jautājumu jums atbildēs zvaigznes. Šodien mēs jums pastāstīsim par to, kā gatavo katra Zodiaka zīme.

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Jums ne visai patīk gatavot, tāpēc jūs bieži vien našķojaties ar pirktajiem pelmeņiem un citiem pusfabrikātiem. Virtuvē jūs ienākat tikai tad, lai kaut ko uzsildītu mikroviļņu krāsnī, bet potenciāls jums ir.
Vērsis

Mēs nezinām, kam ir jānotiek, lai jūs pēkšņi kaut ko pagatavotu. Jūs esat ideāls pavārs, bet bieži vien jums nav iedvesmas vai garastāvoklis. Tomēr, ja jūs lūkojaties virtuvē, tad vienmēr pagatavojat ko oriģinālu un pikantu.
Dvīņi

Tikko, kā jūs sāksiet gatavot, jūs nevarēs apstādināt. Jums nepatīk gatavot banālus ēdienus, piemēram: kotletes ar kartupeļu biezputru, tāpēc jūs bieži vien meklējat neparastas receptes internetā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017