Kā iemīlēt sievieti, kura ir bijusi ellē?

Advertisement
Advertisement

Tas nav vienkārši. 

 

Daudzi ir mēģinājuši. Daudziem nav izdevies. 

 

Vājie, lai pat nemēģina, tāpēc, ka tam ir vajadzīgi lieli spēki, liela pacietība. Tas pieprasa mīlestību, kuru ir grūti uzveikt. 

 

Tāpēc, ka sieviete, kura ir bijusi ellē atgrūdīs tevi. Viņa pārbaudīs tevi, lai uzzinātu, no kā tu esi pagatavots. Viņa nav paredzama - dažreiz vētra, dabas spēks, dažreiz vasaras lietus - mierīgs un atsvaidzinošs. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: creu.ru
Kad viņa - tāds lietus un lej klusas asaras, mīli viņu.

Kad viņa - pērkons un zibens un spēcīga vētra, kas rada haosu, mīli viņu vēl vairāk.

Viņa - pretrunīga, svārstīga, kas vienmēr šūposies starp bailēm nosmakt mīlestībā un vientulības bailēm. Šodien viņa vēlas, lai tu esi blakus, lai sakārto viņas matus aiz auss, noskūpstītu pieri, apskautu un nekur nelaistu. Rītdien viņai vajadzēs neatkarību, savu telpu un vientulību.

Kamēr tu gulēji, viņa jau pamodās, bez spēkiem apstādināt savas domas, cīnoties ar saviem iekšējiem dēmoniem, nomierināja savus tarakānus, baidījās, ka ja viņa aizmigs, tad tie visi pārņems varu pār viņu. Rītdien viņa būs nogurusi un tava klātbūtne viņu kaitinās, tad viņai vajadzēs pabūt vienai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017