Kā iemīlēt sievieti, kura ir bijusi ellē?

Advertisement
Advertisement

Tas nav vienkārši. 

 

Daudzi ir mēģinājuši. Daudziem nav izdevies. 

 

Vājie, lai pat nemēģina, tāpēc, ka tam ir vajadzīgi lieli spēki, liela pacietība. Tas pieprasa mīlestību, kuru ir grūti uzveikt. 

 

Tāpēc, ka sieviete, kura ir bijusi ellē atgrūdīs tevi. Viņa pārbaudīs tevi, lai uzzinātu, no kā tu esi pagatavots. Viņa nav paredzama - dažreiz vētra, dabas spēks, dažreiz vasaras lietus - mierīgs un atsvaidzinošs. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: creu.ru
Kad viņa - tāds lietus un lej klusas asaras, mīli viņu.

Kad viņa - pērkons un zibens un spēcīga vētra, kas rada haosu, mīli viņu vēl vairāk.

Viņa - pretrunīga, svārstīga, kas vienmēr šūposies starp bailēm nosmakt mīlestībā un vientulības bailēm. Šodien viņa vēlas, lai tu esi blakus, lai sakārto viņas matus aiz auss, noskūpstītu pieri, apskautu un nekur nelaistu. Rītdien viņai vajadzēs neatkarību, savu telpu un vientulību.

Kamēr tu gulēji, viņa jau pamodās, bez spēkiem apstādināt savas domas, cīnoties ar saviem iekšējiem dēmoniem, nomierināja savus tarakānus, baidījās, ka ja viņa aizmigs, tad tie visi pārņems varu pār viņu. Rītdien viņa būs nogurusi un tava klātbūtne viņu kaitinās, tad viņai vajadzēs pabūt vienai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 23:33 30.11Inese
Sen zināms jau viss! Gaidiju kādas praktiskākas un lietderīgākas lietas...
1 0 20:44 26.11Hmmm...
Es arī nepiekrītu!
Visi teroristi ir ar brūnām acīm,kuri jau savos bērnos ieliek nežēlību,citu tautu,reliģijas piekritēju un sieviešu nicināšanu!
Tie tieši ir visbriesmīgākie cilvēki!
1 0 22:33 25.11Aivars
Nu pilnīgs murgs

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017