Kā nebojāt sev dzīvi jeb kā pārstāt nervozēt

Advertisement
Advertisement

Lielākajai daļai cilvēku, lai nervozētu, pat nav vajadzīgs īpašs iemesls – neliels konflikts darbā vai bezkaunība sabiedriskajā transportā var izraisīt veselu vilni ar negācijām. Daudz grūtāk atbrīvoties no emocijām, bet paņēmieni tomēr ir arī šeit.

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
Problēmas ir jārisina uzreiz pēc to iegūšanas. Daudzi dzīvo pēc formulas ''un kas notiks, ja...'', pat necenšoties padarīt savu šodienu labāku. Iespējams uzlauzt sistēmu un izbaudīt katru dzīves dienu – redzēsiet, kā tas pozitīvi nostrādās.

Apskatīsim dažus paņēmienus, lai atbrīvotos no pārdzīvojumiem:
1. Sliktāk būt vairs nevar. Lielisks veids kā tikt galā ar bailēm – iztēloties pašu ļaunāko, kas var novest biedējošajā situācijā. Tālāk ir divi ceļi – vai jūs saprotat, ka nekas slikts ar jums nenotiks vai izdomājiet izeju.
2. Hobijs kā glābiņš. Protams, tai ne obligāti jābūt kādai nopietnai nodarbei, piemēram, lentu izšūšanai vai motocikla montāžas darbiem. Spēle ''Monopols'' vai grāmatas lasīšana arī pilnīgi derēs. No pārdzīvojumiem lieliski novērš datorspēles, taču pastāv risks pārāk iegrimt virtuālajā pasaulē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017