Kā pareizi vakariņot diētas laikā

Advertisement
Foto: pmo.ee
Advertisement

Daudzus, kuri cenšas notievēt nomoka jautājums, ko ēst vakariņās diētas laikā? Ir tādi, kuri cenšas vispār nevakariņot, bet tas nav labākais variants, tā uzskata dietologi. Šodien mēs jums pastāstīsim, kādām vakariņām ir jābūt diētas laikā.

Raksta turpinājums
Kādēļ nevakariņot ir neveselīgi?

Pat tad, ja ievēro diētu, nevakariņot nav pareizā izvēle. tas var novest pie vielmaiņas traucējumiem, miega traucējumiem un emocionālai nestabilitātei. Jau nemaz nerunājot par to, ka bieži atteikšanās no vakariņām noved pie nakts uzbrukumiem ledusskapim. Tādēļ vakariņot diētas laikā ir vēlams, pat nepieciešams.
Kā padarīt vakariņas pareizas, veselīgas un turpināt zaudēt svaru?

Neēst pēc sešiem, lai noturētu slaidu figūru. Tas ir novecojis apgalvojums. Jo īpaši ja tu liecies gulēt nevis desmitos, bet daudz vēlāk. Ir pietiekami pavakariņot trīs stundas pirms miega. Tad bada sajūta netraucēs gulēt, un vakariņas neatspoguļosies uz figūru.
Foto: pmo.ee
Vakariņām, jo īpaši tiem, kuri vēlas notievēt, ir jābūt vieglām. Neko ceptu, saldu vai kūpinātu! Dod priekšroku dārzeņiem, liesiem piena produktiem, vistai. Bet no augļiem vakariņu laikā būtu vēlams atteikties. tajos ir daudz vitamīnu, kuri labāk uzsūcas un dod enerģiju dienas laikā. turklāt citrusus nav vēlams ēst pirms miega vai tukšā dūšā, jo tas par paaugstināt kuņģa skābes līmeni. Centies vakariņot bez sāls, vai maksimāli ierobežo tās lietošanu, jo tā aiztur mitrumu organismā, kas traucē tievēt, kā arī veicina rīta pampumu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017