Kā saprast, ka tu neesi domāta laulībām? No psiholoģijas skatpunkta!

Advertisement
Foto: life.ru
Advertisement

Tu esi ļoti priecīga par savu draugu kāzām un tu ļoti mīli savu puisi, bet katru reizi, kad runa ir par laulībām un ģimenes dzīves veidošanu - tas tevi biedē. Ja tu domā, ka ar tevi kaut kas nav tā, steidzamies tevi brīdināt par pretējo. 

 

Varbūt tu esi vienkārši no tām, kura nav domāta laulībām pat no psiholoģijas skatu punkta - salīdzini! 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: day.az
1. Tev ļoti patīk brīvība

Protams, ir daudz cilvēki, kuriem patīk brīvība starp tiem, kuri ir atraduši savu īsto mīlestību un izveidojuši ģimeni. Attiecības un laulība, ģimene pieprasa kompromisus, lielu atbildību, ierobežojumus tavā personīgajā dzīvē, tu saproti, ka neesi tam gatava.
Foto: mail.ru
2. Tavs attiecību statuss vienmēr ir mazliet ierobežojis tavu laimi

Tu esi priecīga, ka tev ir attiecības bez statusa Facebook vietnē? Tu nesteidzies ar `nopietnu sarunu`, jo tevi apmierina tavas attiecības ar puisi? Iespējams laulība un ģimene tev nav vajadzīga. Laime - tas ir tas, kam ir jānāk no iekšpuses. Ja meklē ārējo laimes avotu, kā piemēram laulība, tas ir ceļš nekurienē.
3. Tava prioritāte ir darbs ar sevi pašu

Ja tu jūti, ka tev vēl ir daudz darba ar sevi, savu pašnovērtējumu, neatkarību, kādu problēmu vai kompleksu risināšanai - svarīgi ir izdarīt visu pirms tu veido ģimeni. Tāpēc, ka vēlāk tev noteikti priekš sevis nebūs laika.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017