Kā tikt vaļā no zobakmens, izmantojot tikai vienu vienkāršu līdzekli?

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

No brūnās vai dzeltenās zobu krāsas var tikt vaļā mājas apstākļos! Zobakmens ir plaša zobu problēma un mūsdienu stomatoloģija piedāvā daudz veidu, kā no tā tikt vaļā. Tomēr, eksistē metode, kura strādā ne sliktāk, turklāt ekonomējot tavu naudu! Bieža mutes higiēna ir ļoti svarīga: ja nekopsi zobus var rasties iekaisuma slimība - periodontīts. Šīs slimības laikā infekcija nokļūst caur saknes kanālu zobā, iekaist zoba apvalks un apkārtējie zoba audi. Par laimi eksistē līdzeklis, priekš šīs šausmīgās slimības profilakses.

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
Kā tikt vaļā no zobakmens
Tev būs nepieciešams:
40g valriekstu mizas,
1 glāze ūdens.

Izmantošana:
Izvāri mizas ūdenī 20 minūšu garumā. Pagaidi kad atdziest.
Iemērc zobu birsti riekstu mizu maisījumā. Iztīri zobus ar šo maisījumu.
Šo procedūru vēlams veikt 3 reizes dienā - līdz tam laikam, kamēr zobakmens pavisam nepazudīs!

Jau pēc 2 nedēļām rezultāti tevi iepriecinās! Tikt vaļā no zobakmens var arī mājas apstākļos. Riekstu miza ir spēcīgs antibakteriāls līdzeklis, tas palīdz arī attīrīt emaljas augšpusi no nepatīkamā kariesa. Šī procedūra ir veselīga priekš tiem, kuri cieš no smaganu asiņošanas: iekaisums pazūd ātri. Iesaki draugiem šo naturālā līdzekļa recepti, kas darbojas 100%!!!!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017