Kā uzveikt saldumu atkarību un beidzot nomest svaru?

Advertisement
Advertisement

Visi, kuri uzskata sevi par kārumniekiem, zina, cik grūti ir atteikties no konfektes spīdīgā papīrītī vai no brīnišķīgas kūciņas, kas tā vien māna ledusskapī, bet pretī šokolādei vispār nevar pretoties. Tāpat šie kārumnieki zina, ka saldumi atstāj sekas figūrai. 

 

Ja jūs jūtat, ka atkarība no saldumiem ir ņēmusi virsroku, sekojiet šiem vienkāršajiem likumiem un jūs spēsiet pateikt cukuram `Nē!`

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Plānojiet savu uzturu jau iepriekš

Varam saderēt, ka lielākoties gadījumu jūs ēdat saldumus, jo neplānojat dienas ēdienkarti, bet šokolāde, bulciņas un čipsi - tas ir pats vieglākais un gardākais veids, lai uzkostu dienas garumā. Tāds uzturs nav visai veselīgs. Drīzumā jūs ieraudzīsiet, kā šie gardumi uzkrājas uz jūsu gurniem.

Ieviesiet sev ieradumu, jau iepriekš izdomāt savu ēdienkarti dienai. Vislabāk to ir darīt, jau nedēļu iepriekš, lai jums būtu iespēja veikalā nopirkt visu nepieciešamo. Sākumā būs grūti, bet tas ir tā vērts.
Meklējiet veselīgas alternatīvas

Jūs kādreiz esat domājuši par to, ka jūsu mīļākajiem saldumiem eksistē veselīgas alternatīvas? Piemēram, cukura vietā tējai var likt medu. Der zināt, ka karstā tējā medu likt nedrīkst, jo augstu temperatūru iespaidā, tas zaudē savas veselīgās īpašības. Ēdiet to svaigā veidā.

Mēs esam pārliecināti, ka jūs obligāti atradīsiet veselīgas alternatīvas saviem iemīļotajiem produktiem. Šokolādes batoniņus var iemainīt pret tāfelīti rūgtās šokolādes, jogurtu ar piedevām, pret naturālo ar svaigām ogām, konfektes pret riekstiem.
Dzerat kafiju un tēju bez cukura

Parastas tējas dzeršanas laikā, jūsu organisms var iegūt daudz lieku un nevajadzīgu kaloriju. Ja jūs dzerat tēju un kafiju ar cukuru, kopā ar kādu desertu, mainiet savus ieradumus.

Tējai un kafijai neliekat klāt cukuru. Tējai labāk pievienojiet citronu un medu, bet aromātiskai kafijai var pievienot vaniļu vai kanēli. Dzēriens būs gardāks, bet ne salds. Par saldo dopingu labāk aizmirst.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017