Kā vīrieši novērtē un izvēlās sievietes?

Advertisement
Foto: uduba.com
Advertisement

Kā gan vīrieši spēj izvēlēties ar ko iepazīties? Kura der ilgstošām attiecībām? Kā notiek pati vērtēšana? 

 

Šis vērtējums iespaido vīrieša tālāko uzvedību un visam pārējam arī ir nozīme, kā piemēram - uzvedībai, raksturam, rīcībai. 

 

Lai cik pārsteidzoši arī nebūtu, senču balss un fizioloģija ir stiprāka par jebkuru loģiku, loģika tikai vēlāk apstiprina šo izvēli. Galvenais izvēles parametrs ir - VESELĪBA. 

 

Jo veselāka ir sieviete, jo pievilcīgaka viņa ir, jo viņa spēj nest un izaudzināt pēctečus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: gazeta.ru
Smaids - veseli zobi, lūpas, smaganas. Viņa ir vesela, spēs pati izdzīvot un pabarot bērnu. Smaids ir gan fiziskais, gan emocionālais sievietes veselības rādītājs - spēs atbalstīt un iedvesmot. Meitenes! Savediet kārtībā savus zobus.

Acis - Spīd, vai nespīd, ir tajās košums, mirdzums un interese. Acis ir dvēseles spogulis un fiziskās veselības rādītājs.

Mati - veseli, kopti mati arī ir veselības rādītājs. Pieaudzētiem matiem ir kategorisks NĒ, jo neapzināti šim vīrietim šī sieviete nav vesela un kaut ko slēpj.
Āda - sievietes veselības rādītājs. Āda ir pats lielākais orgāns cilvēka ķermenī un jo vairāk uz jums ir kosmētikas, jo lielākas ir vīrieša šaubas.

Krūtis - veselas, izskatās harmoniski un dabīgi. Lielas, neproporcionālas, nokarājušās vīrietim ir bēdu signāls.

Vēders - harmonisks, neizspiests (izspiests parāda neveselīgus iekšējos orgānus).

Kājas - harmoniskas, nav pārāk garas, neveiklas augstpapēžu kurpes neapzināti suta vīrietim signālu par bēdu.
Jo lielāks ir vīrieša intelekts, jo lielākas ir iespējas, ka viņš visu saprot. Svarīga ir veselība, pēc tam attiecības un viss pārējais.

Kam ir svarīgi tērēt savu laiku?

Pirmām kārtām uz sevi, pēc tam uz to, lai vīrietis jums pievērstu uzmanību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017