Kad cilvēkam rodas muļķīgs jautājums, viņš meklē to internetā, lūk 15 no tiem!

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Katrs cilvēks agri vai vēlu ir uzdevis sev kādu pavisam muļķīgu jautājumu, kuru ir kauns pajautāt skaļi. Dienā, kad tika izgudrots internets, problēma pazuda pati par sevi - tagad var jautāt visu! 

 

Mēs esam atlasījuši pašus populārākos jautājumus, kas tiek uzdoti internetā un atbildējām uz tiem ar visu nopietnību. 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
15. Kas būs, ja verdošu ūdeni izlies sniegā?

Ja stiprā salā (-20 un mazāk) izlies glāzi karsta ūdens, tad tas efektīvi pārvērtīsies sniegā. Par tādu triku atbild Mpembas efekts, kurš liecina, ka karsts ūdens spēj sasalt daudz ātrāk, kā auksts. Šī efekta pētījumi norisinās vēl joprojām, bet loģisku izskaidrojumu tam atrast nevar.
Foto: adme.ru
14. Kas notiks, ja ieslēgtu putekļsūcēju pieliks pie acs?

Acs izsūkšana ar putekļsūcēju - viens no biedējošākām sadzīves šausmu stāstiem. Patiesībā daba ir nodrošinājusies pat no tādiem notikumiem un uzticīgi iesprauda acs ābolu galvā. Vēl jāņem vērā ir plakstiņus, kuri refleksīvi aiztaisās, kad jūt pat mazākos draudus.

Gribās vēl piebilst, ka īpaši pacenšoties ir iespējams sev kaitēm. Piemēram, putekļi no putekļsūcēja ir spējīgi izraisīt iekaisumu, kā arī var uzsprāgt asinsvadi.
Foto: adme.ru
13. Kas notiks, ja ieskenēs spoguli?

Cilvēki sen jau sapņo izgudrot portālus uz paralēlām pasaulēm, kāpēc gan nepamēģināt ieskenēt spoguli? Realitātē par tādas darbības rezultātu sanāks tikai `Melnā apļa` variācijas, jo skeneris `redz` to, kas atspīd spogulī, tātad melnumu. Pats lielākais uz ko var cerēt, - tas ir pirkstu nospiedumi un nelieli skrāpējumi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017