Kad stipra sieviete jūt, ka viņa nav vajadzīga

Advertisement
Advertisement

Pēc kāda dīvaina iemesla (varbūt, pēc dažādām filmām un grāmatām), ceļo viedoklis, ka katras sievietes galvenais mērķis ir - savaldzināt vīrieti. Tā nav patiesība. 

 

Protams, mēs visi vēlamies būt ilgstošās, jaukās attiecībās, bet daudzas no mums meitenēm, ir sapratušas, ka parasti mīnusi ņem virsroku vairāk nekā plusi. 

 

Vīrieši nav uzticami, mierīgi var nodarīt mums pāri, bet visbiežāk tas līdzinās lieka laika tērēšanai. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Jo stiprāka kļūst sieviete, jo mazāk viņa pārdzīvo par to, vai viņai ir puisis.

Tikko, kā sieviete iemācīsies sevi mīlēt, viņu būs grūtāk iekarot. Viņa nepakļausies vīriešu viltībām. Viņa nestāvēs maliņā un negaidīs brīdi, kad kāds viņu paķers.

Tāpēc, ka būsim godīgi: attiecības ir pilnas ar visādiem s*diem. Tās ir vērts veidot tikai tad, kad jūs patiesi vēlaties ar visu tikt galā. Stipras sievietes to zina, tāpēc viņas ir saprotošākas par vīriešiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017