Kādi vīrieši jūs apbēdinās gultā? 

Advertisement
Advertisement

Var priecāties par vīrieti un iedomāties, ka viņš ir tavs ideālais. Var censties ar visiem spēkiem sasniegt savu vēlmi, novest attiecības līdz romantiskajai daļai un zem lielas kaisles vētras, izjust nevēlamu vilšanos. Vīrieši mēdz būt dažādi, daži ir ideāli priekš attiecībām, kāds ir ideāls gultā, bet kāds ir vienkārši karalis visās nozarēs. Kādi vīrieši, jūs spēs reāli apbēdināt?

Avots
Foto - mygazeta.com

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Pirmais vīriešu tips, par kuru sapņo gandrīz visas sievietes, ir "Veiksmīgie" vīrieši. Viņiem viss ir labi biznesā, viņi ir labi kopti un citi cenšās viņiem līdzināties. Šķiet, ka šajā tipā viss ir kārtībā, bet šajā ideālajā un veiksmīgajā tipā var būt arī kas tāds kas apbēdinās. Par veiksmi ir jācinās un tādiem vīriešiem ir savas rakstura iezīmes, tāpēc droši varam teikt, ka šis vīrietis gultā uzvedīsies kā egoists. Viņam galvenais ir apmierināt savas vēlmes, bet partnere priekš viņa ir ceļš uz apmierināšanu. Ar tādu vīrieti jūs diez vai tiksiet apmierināta.
2. Otrais tips - "Kompānijas dvēsele". Tādi vīrieši vienmēr ir uzmanības centrā, viņi ir paši assprātīgākie, paši smieklīgāki. Ar tādu vīrieti sekss pārvērtīsies par īstu maratonu, priekš viņa svarīgākais ir vairāk, ilgāk un lai būtu par ko pastāstīt. Par kvalitāti viņi parasti nedomā.
3. Trešais variants, garlaicīgie "Pai puisīši". Tādi vīrieši ir pareizi it visā, viņi ir labi dēli, viņi ievēro noteikumus un diemžēl arī seksā paliek tādi. Nekas vairāk par misionieru pozu jūs noteikti neka vairāk negaida, pēc tam viņš skries dušā, bet pēc dušas gaidīs kādu labu vārdu par viņu. No tādiem vīriešiem kaisli varat negaidīt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017