Kāpēc mēs zaudējam sevi attiecībās ar vīrieti?

Advertisement
Advertisement

Sievietei ir patiesi grūti pārstāt žēlot savu vīrieti, auklēties ar viņu un pārstāt būt par labu mammīti viņam. Protams, sieviete to dara neapzināti. 

 

No bērnības esam mācītas ar to, ka mīlestību un uzmanību var nopelnīt tikai esot laba un paklausīga meitenīte. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Bērnam ir pierasta uzmanība un mīlestība, nevis apģērbs un ēdiens. Kad vecāki saka `ja būsi slikta, es tevi nemīlēšu`, tad bērns to uztver burtiski. Viņš ātri atrod, kas mammai un tētim liekas slikts, bet, kas labs.

Bērns dara to, kas ir labs un ar kucēna acīm gaida savu mīlestības porciju. Viņa apziņā jau ir uzrakstīts:

`Lai mani mīlētu, man ir kaut kas jāizdara, vai jābūt kādam, bet ne sev.`

`Īsts es neesmu nevienam vajadzīgs, jāiebāž viņš kaut kur tālāk un jāpaslēpj`.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017