Katrai sievietei ir savas tiesības izvēlēties attiecībās!

Advertisement
Advertisement

Es rakstu daudz par attiecībām, jo man jau ir izveidojies garš saraksts par to, kas man ir nepieciešams vīrietī. Un es jau 110 mēnešus esmu šķīrusies un esmu viena. Kad es par to domāju, man prātā nāk trīs vārdi - dīvaini, bēdīgi, izaicinoši. 

 

Dīvaini - jo es tiešām zinu, kas man ir vajadzīgs, bet es vēl joprojām 110 mēnešus esmu viena. 

 

Bēdīgi - tāpēc, ka 110 mēnešus pēc šķiršanās, es vēl joprojām esmu viena. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Izaicinoši - jo neskatoties uz to, ka ir bēdīgi un dīvaini, es netaisos piekrist mazākajam, tāpēc pagaidām vienīgais variants būt vienai ir izaicinošs.

Es par to runāju nesen savā pirmajā un pēdējā randiņā ar kādu puisi. Mēs abi ar viņu sapratām, ka neesam radīti viens otram. Vēlāk es viņu iepazīstināju ar savu draudzeni un nu jau viņi ir sākuši dzīvot kopā. Jā, es mazliet pat apskaužu viņus.

Tajā sarunā viņš man pajautāja, kāpēc nevaru atrast savu otru pusīti. Viņam esot grūti noticēt, ka tāda skaista, komunikabla, veiksmīga sieviete kā es ir viena. Iespējams, viņš bija domājis, ka esmu pārāk izvēlīga. Jā to esmu dzirdējusi daudz reižu.

Ko gan cilvēki domā sakot šos vārdus, kurus katrs no mums noteikti ir dzirdējis vismaz reizi dzīvē?

`Tev ir pārāk augsti standarti`

`Tu gaidi pārāk daudz no cilvēkiem un attiecībām`

`Tev ir pārāk garš pieprasījumu saraksts`.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017