Kļūdas dzīvē nemēdz būt

Advertisement
Advertisement

Viss, ko jūs darāt, viss ko jūs jūtat, rezultātus, kurus esat ieguvuši - tā arī ir dzīve. Jā, tā ir ļoti dažāda: ar laimi un ar asarām, ar zaudējumiem un iegūšanām, ar šķiršanos un ar tikšanos, bet tieši ar to viņa ir neticami brīnišķīga. Tāpēc, ka pēc kaut kā, nāk pavisam kas cits. Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs jūtat un pieņemat pasauli, ko jūs vēlaties no tās un kā vēlaties izpausties tajā. 

 

Pat tad, ja tagad neesat tur, kur gribētos, pat tad, ja sāp - tas ir labi. Tāpēc, ka ir iespēja saprast, kur mums gribētos nokļūt patiesībā, izjust dzīvi caur sāpēm un izvēlēties jaunu prieku. 

 

Raksta turpinājums
Vai mīlestība nav mūžīga. Mēs nepiedzimstam gudri, nezinām visu uz priekšu. Bet mīlestība atnāk. Vai nu gaiša un liela, vai nervoza un bīstama. Tā nostiprinās vai nu ar mūsu brīvību, vai nu ar mūsu bailēm. Mūsu mīlestība parāda mūs pašus.

Iedod man kaut ko un es tevi mīlēšu. Pierādi man, ka tev var uzticēties un es uzticēšos. Parādi, ka tu esi labs un es tevi novērtēšu. Tas viss strādā attiecībās.
Kad jūs kļūdāties, jūs izjūtat viens otru pavisam savādāk. Jūs redzat un saprotat cilvēka jēgu un visas sociālās spēles iet otrā plānā. Jūs dodat kaut ko, tāpēc, ka vēlaties dot.

Ir vienkārši cilvēks. Ja viņš nespēj jūs saviļņot, tad tas nav jūsu cilvēks. Jūs esat attiecībās, bet diez vai tās ved pie mīlestības.
Pēc manām domām, nav nekā svarīgāka un cienīgāka par to gaisu, kas rodas starp diviem mīlošiem cilvēkiem. Apziņa un Visums sadala savus horizontus. Mīlestībā, kā nekur citur parādās Dieva sajūta. Tā ir nenovērtējama pieredze, kuru jūs varat iegūt. Iespējams, pēc tās paliks bērni, dziesmas, grāmatas vai tikai atmiņas. Jebkurā gadījumā, mīlestība ir tā vērta, lai būtu jūsu dzīvē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017