Kļūdas dzīvē nemēdz būt

Advertisement
Advertisement

Viss, ko jūs darāt, viss ko jūs jūtat, rezultātus, kurus esat ieguvuši - tā arī ir dzīve. Jā, tā ir ļoti dažāda: ar laimi un ar asarām, ar zaudējumiem un iegūšanām, ar šķiršanos un ar tikšanos, bet tieši ar to viņa ir neticami brīnišķīga. Tāpēc, ka pēc kaut kā, nāk pavisam kas cits. Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs jūtat un pieņemat pasauli, ko jūs vēlaties no tās un kā vēlaties izpausties tajā. 

 

Pat tad, ja tagad neesat tur, kur gribētos, pat tad, ja sāp - tas ir labi. Tāpēc, ka ir iespēja saprast, kur mums gribētos nokļūt patiesībā, izjust dzīvi caur sāpēm un izvēlēties jaunu prieku. 

 

Raksta turpinājums
Vai mīlestība nav mūžīga. Mēs nepiedzimstam gudri, nezinām visu uz priekšu. Bet mīlestība atnāk. Vai nu gaiša un liela, vai nervoza un bīstama. Tā nostiprinās vai nu ar mūsu brīvību, vai nu ar mūsu bailēm. Mūsu mīlestība parāda mūs pašus.

Iedod man kaut ko un es tevi mīlēšu. Pierādi man, ka tev var uzticēties un es uzticēšos. Parādi, ka tu esi labs un es tevi novērtēšu. Tas viss strādā attiecībās.
Kad jūs kļūdāties, jūs izjūtat viens otru pavisam savādāk. Jūs redzat un saprotat cilvēka jēgu un visas sociālās spēles iet otrā plānā. Jūs dodat kaut ko, tāpēc, ka vēlaties dot.

Ir vienkārši cilvēks. Ja viņš nespēj jūs saviļņot, tad tas nav jūsu cilvēks. Jūs esat attiecībās, bet diez vai tās ved pie mīlestības.
Pēc manām domām, nav nekā svarīgāka un cienīgāka par to gaisu, kas rodas starp diviem mīlošiem cilvēkiem. Apziņa un Visums sadala savus horizontus. Mīlestībā, kā nekur citur parādās Dieva sajūta. Tā ir nenovērtējama pieredze, kuru jūs varat iegūt. Iespējams, pēc tās paliks bērni, dziesmas, grāmatas vai tikai atmiņas. Jebkurā gadījumā, mīlestība ir tā vērta, lai būtu jūsu dzīvē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:01x
idiots
0 0 20:13 09.02...
Cerams ka nebus tikai tads oats liktenis
0 0 11:51 09.02O
Vai tiešām kādam tāda sieviete patīk?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017