Ko darīt, ja ģimene ir pret jūsu puisi

Advertisement
Advertisement

Sabiedrības viedoklis, it īpaši radu un tuvinieku viedoklis ir ļoti svarīgs. Bet vai nav ne mazāko izredžu uz laimīgām
beigām? Vai ir vērts uzticēties vecāku viedoklim un viņu dzīves pieredzei, vai ticēt sev un savai sirdij? Kā pieradināt vecākus savam izredzētajam?

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
Jūs esat no inteliģentas ģimenes, māte skolotāja, tēvs – inženieris, bet jūsu puisis vienkāršs auto mazgātājs. Vai jūs esat pilnvērtīgs hipijs, bet puisis ir čellists no mūziķu ģimenes. Jūsu ģimenē tētis algu atdod mammai, bet tavs izredzētais vispār nepelna. Tuviniekiem viss skaidrs: šis puisis jums nav piemērots. Nav jūsu stilā. Klausieties! Kopīgais koris tāpat būs skaļāks un tajā jūsu protestētāja balsi nemaz nedzirdēs. Bet jums kaut kas saka: šis puisis – jūsu dzīves pavadonis...
Neuztraucieties: mūsu mammas, tēti un tantes jau izraustījuši sev matus, lai iegūtu savus izredzētos, lai viņus iegūtu. Viņas cienīgs nebūs tikai tas, kas: pieder pie citas reliģijas vai citas tautības, stāv uz cita sociālā stāvokļa pakāpiena, vecāks/jaunāks par jums, jau ir bērni no citas laulības, pārāk nabadzīgs vai bagāts un skaists. Īsāk sakot, nav līdzvērtīgs. Un ja tomēr šādiem pāriem gadās kļūt laimīgiem, tur noteikti kaut kas traucēja. Nespēja atgriezties atpakaļ uz dzimteni, attiecības ar vecākiem, atšķirības seksuālajā temperamentā, pie kā noveda vecuma starpība, vai kāds cits ''bet''.
Šādos gadījumos palīgā nāk mīlestība un saruna. Argumentējiet savu izvēli uz puisi, pastāstiet par viņa sasniegumiem, viņa interesēm, kas tieši viņā piesaistīja jūsu uzmanību un iekaroja jūsu sirdi. Vecākiem nav tik svarīgi, cik jūsu draugam gadu un par ko viņš strādā, ja vispār strādā, viņiem svarīgāk ir redzēt jūs laimīgu un mīlētu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017