Ko darīt, ja vīram ir sena draudzene?!

Advertisement
Advertisement

Darba kolēģe, kopēja aizraušanās, skolasbiedrene, draudzene kopš bērnu dārza laikiem - šīs sievietes mūsu vīriešu un mīļoto dzīvēs, ir spējīgas, kā neviens cits, izsist mūs no līdzsvara.

 

Sākumā ir jānovērtē bīstamības pakāpe un jānoskaidro, kā ir jāuzvedas pret mīļotā draudzeni.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
Novērtēt bīstamības pakāpi

Ir skaidrs, ka jebkuru citu sievieti no vīra dzīves gribas ātri aizdzīt. Bet ir viens ”bet”. Ja tavs draugs draudzējas ar šo meiteni jau daudzus gadus, kardināli atrisināt šo problēmu, visticamāk, neizdosies. Vissliktākais, ja vīra draudzene ir viņa bijusī mīļotā. Jo tik un tā, atceroties seksu ar viņu, tīši netīši tas satrauc viņa prātu katrā tikšanās reizē. Vai šāda draudzība ir bīstama, tas ir atkarīgs no vairākiem apstākļiem. Ja vīra draudzenei ir mīļotais vai vīrs, tev ir ļoti paveicies.

Vēl liela veiksme tev, ja vīrs ar savu bijušo draudzējas žēluma dēļ. Nez vai žēluma dēļ viņš piekritīs uz seksu ar viņu. Jo īpaši, ja viņa karas viņam kaklā. Sliktāka ir situācija, ja puisis draudzējas ar savu bijušo, kura viņu pameta. Te nu gan ir jābūt uzmanīgai. Neatstāj savu mīļoto ar tā saucamo draudzeni. Iespējams, mīļotais sauc viņu par draudzeni, lai nomierinātu tevi. Bet patiesībā draudzējas ar viņu, cerot, ka viņa atbildēs uz viņa jūtām. Situācija, kad vīrs draudzējas ar kolēģi vai ar meiteni, ar kuru viņu saista kopējs hobijs. Labi, ja viņa ir resna, bez zobiem, ar kupri...Tad var būt mierīga. Bet, ja viņa ir visnotaļ simpātiska meitene, un vēl interesējas par to, no kā tavs vīrietis ir sajūsmā, tad te gan ir jāsargās. Šāda draudzība var pāraugt par attiecībām!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017