Ko jūsu vīrieša dzimšanas mēnesis var pastāstīt par viņu

Advertisement
Advertisement

Janvāris, septembris 

 

Mīl komunicēt. Mīl tos, kuri mīl viņu. Patīk atrasties uzmanības centrā. Skaistas iekšējās pasaules un izskata savienojums. Bieži dusmojās. Attiecās pret draugiem, kā pret pašiem svarīgākajiem cilvēkiem. Vienmēr meklē jaunus draugus. Šim cilvēkam ir viegli nodarīt pāri, bet viņš ātri atgūstas. Sapņotājs. Nevēlas kontrolēt savas emocijas. Neparedzams. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Februāris

Domā abstrakti. Dzīvo realitātē. Inteliģents un gudrs. Vienmēr ir dažāds. Pievilcīgs. Reāli ātrs dēmons. Viņam ir daudz labāko draugu. Temperamentīgs. Kluss, kautrīgs. Godīgs un uzticīgs. Mīl brīvību. Cenšas sasniegt jebkuru mērķi. Sadusmojas ļoti viegli, bet neizrāda to. Nepatīk nevajadzīgi cilvēki. Patīk draudzēties, bet reti to izrāda. Jautrs un suverēns.
Foto: my1.ru
Marts

Ideāls cilvēks. Pievilcīga personība. Ļoti seksuāls. Maigs. Dabīgi godīgs, laipns un atsaucīgs. Patīk daudz runāt. Neticami skūpstās! Bieži `cepās`. Patīk, kad viņu pamana. Gatavs riskēt citu dēļ. Izdara pareizu izvēli vienmēr. Seko līdz modei. Var būt pārāk populārs starp citiem. Intelektuāls.

Dažreiz var būt siržu lauzējs. Necieš aizvainojumus. Patīk komplimenti. Ļoti koķetīgs. Uzticams. Pateicīgs. Labākais gultā. Tur emocijas sevī. Uzmanīgs un novērtē citus.
Aprīlis, oktobris

Ar labu humora izjūtu. Ļoti runīgs. Labs un atsaucīgs. Lojāls. Labi sastrādājas ar citiem. Ļoti pašpārliecināts. Jūtīgs. Bagāta domāšana. Laba atmiņa. Gudrs. Patīk meklēt informāciju. Var uzjautrināt visus. Patīk sports, mūzika, atpūta un ceļojumi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017