Ko par mums spēj pateikt apģērbs kurā mēs guļam?

Advertisement
Advertisement

Mēs katrs dodoties gulēt kaut ko noģērbjam vai kaut ko uzģērbjam. Daži no mums guļ pidžammās vai naktskreklos, daži guļ vienkārši apakšveļā un T-kreklā. Šajā rakstā tu uzzināsi par sevi vairāk, pēc tā, kādā apģērbā tu dodies gulēt.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Vīrietis, kurš guļ pidžammā, ir īsts darbaholiķis, praktisks, viņam patīk ceļot, nodarboties ar sportu un viņam nepatīk jebkādas izmaiņas privātajā dzīvē.

Vīrietis, kurš iet gulēt tikai pidžammas biksēs, ir konservatīvs, kurš zin sev cenu, neseko modei un vienmēr laicīgi pabeidz savu iesākto darbu.

Vīrietis, kurš guļ tikai jakā no pidžammas, nedomā par apkārtējo viedokli, pret viņu. Viņš ir labsirdīgs, strādīgs un viņam patīk pavadīt laiku mājās.

Tie vīrieši, kuri guļ bokseršortos un T-kreklā ir pedantiski - tīrības cienītāji, labi atceras svarīgus datumus, kā arī ļoti rūpējas par saviem tuvajiem.

Tas vīrietis, kurš guļ bokseršortos, bet bez T-krekla ir ļoti pārliecināts par sevi, māksliniecisks cilvēks, kurš pieņem lēmumus uzreiz, ilgi nedomājot.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017