Ko visvairāk dzīvē vēlas dažādas Zodiaka zīmes?

Advertisement
Advertisement

Kāda vienīgā lieta var noformēt jūsu dzīves kvalitāti, dod jums mērķi, liek jums justies pašpietiekamiem? Mēs visi gribam dažādas lietas. Kādam tā var būt mīlestība, bet citiem harmonija. 

 

Kad jūs zināt, ko tieši meklējat, tad jūs varat koncentrēties uz to mērķi un atmest visas nevajadzīgās lietas. Mums visiem ir vajadzīgs kaut kas, lai kustētos tālāk un lai būtu dzīves mērķis. 

 

Astroloģija var pastāstīt, kādus slēptus motīvus, slēpj jūsu personība.

Raksta turpinājums - lapa #1
AUNS - izaicinājumi

Jums ir ideāli jānoliek eksāmeni, jāvinnē spēlēs un pastāvīgi jārisina problēmas. Jums ir nepieciešams kaut ko darīt, jums visu laiku ir jāizaicina sevi, lai turpinātu būt interesantam un motivētam. Kamēr jūs cenšaties būt labākais, tikmēr jūsu dzīvei ir jēga.
VĒRSIS - komforts

Jums ir vajadzīga ērta māja, labs uzturs, patīkama kompānija. Bez tā, jūsu dzīve ir bezkrāsaina un jūs izdarīsiet visu, lai atrastos komforta zonā. Visticamāk, jūs neizdzīvosiet, ja ik pa laikam nepalutināsiet sevi.
Foto: daypic.ru
DVĪŅI - komunikācija

Jums ir jājūt, ka jums ir pastāvīgais komunikāciju loks. Jums ir jāizrāda savas jūtas, idejas un pieredze. Nav svarīgi ko jūs runājat, jums vienkārši ir jādalās ar citiem cilvēkiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017