Krampji nakts laikā: iemesli un interesanti atrisinājumi

Advertisement
Advertisement

Ja jums kaut reizi ir bijuši krampji, tad jūs lieliski zināt, ka tā ir visai nepatīkama sajūta.


Mēs visi esam sajutuši vienkāršas sāpes, atsitot mazo kājas pirkstiņu vai sagriežoties ar žileti. Tas šokē un kaitina, un tomēr – sāpes visai drīz pāriet.


Krampji, protams, ir pavisam cita lieta.


Šīs sāpes tiek izsauktas ar muskuļu spazmām, tās nepazūd ātri, tās atkārtojas vēl un vēl, pārsteidz jūs mirkļos, kad to vismazāk gaidāt. Visļaunākais ir tas, ka jūtaties tik bezpalīdzīgs. Ja jūs no tā ciestu tad, kad esat sastiepis muskuli, tad jūs to varētu pārvarēt ar attiecīgiem vingrinājumiem. Ko darīt, ja krampji ir pēkšņi?


Tas ir ļoti nepatīkami. Bet, par laimi, ilgi tas tā vairs neturpināsies, jo ir daudz variantu, kā atrast krampju iemeslus un rast piemērotu risinājumu to novēršanai!

 

Jums bieži kājās ir krampji? Pamēģiniet kādu no variantiem, kurus mēs šodien jums piedāvājam, lai tos izbeigtu! Pastāstiet komentāros, kā izdevās un, ko par to domājat!

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Kas ir krampji kājās?

Krampji kājās – sāpīgas muskuļu spazmas jūsu ikru muskuļos, gurnos vai visā kājā kopumā.
Parasti vairums cilvēku sajūt krampjus naktī, kad aizmieg, vai tad, kad pamostas.
Kaut kas starp miegu un atmošanās mirkli izsauc šīs muskuļu spazmas.
Iemesli krampjiem kājās

1. Atūdeņošanās

Atūdeņošanās tiek uzskatīta par svarīgu iemeslu krampjiem kājās.

Ja vienkārši neesat izdzēruši pietiekamu ūdens daudzumu vai esat ļoti daudz svīduši uz skrejceliņa, tad naktī jums droši vien būs krampji. Iemesls ir tāds, ka, zaudējot daudz šķidruma, jūs zaudējat arī elektrolītus. Elektrolīti palīdz regulēt jūsu muskuļu saraušanos un impulsus. Kad to daudzums samazinās, krampji var būt biežāk nekā parasti.
2. Jums ir auksti.

Tas ir nopietns iemesls, jo daudziem patīk, ja ir auksti laikā, kad viņi guļ. Patiesībā veselīgam miegam ir nepieciešama zema istabas temperatūra. Tomēr, ja esat atvēruši logu un ieslēguši ventilatoru – pārliecinieties, lai uz jūsu kājām ir uzklāta sega. Nav īsti noskaidrots, kādēļ aukstums izsauc krampjus, bet, iespējams, tas ir tādēļ, ka zema temperatūra liek muskuļiem sarauties un saspringt, kļūstot neelastīgiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017