Kvadrāts, ovāls un rombs, ko jūsu sejas forma var pateikt par jūsu personību?

Advertisement
Advertisement

Iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, pāris sekunžu laikā var saprast, kas par cilvēku jums stāv priekšā. Pēc psihologa Džina Henera domām, pietiek tikai izzināt sarunas biedra sejas formu, kas spēs jums pateikt par rakstura tipu, domāšanu un emocionālajām īpašībām.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Trīsstūris

Lai saprastu kā izskatās trīsstūra sejas forma, paskatieties uz britu aktrisi un dziedātāju Kelliju Osbornu, slavenā rok-muzikanta Ozzija Osborna meitu. Šis sejas formas tips ir ar platiem vaigu kauliem un šauru pieri. Cilvēki ar trīsstūra sejas formu, izceļas, pēc Henera domām, ar augstu atbildības sajūtu. Bieži vien, viņi saista savu dzīvi ar mākslinieciskām profesijām. Bieži trīsstūra sejas forma var liecināt par cilvēka ātro `aizsvilšanos` (Kellija Osborna to apliecina). Vēl viena lieta, kas raksturo tādus cilvēkus ir viņu centība darīt visu tagad un te pat. Tādi cilvēki ļoti bieži dzīvē sasniedz veiksmi.
Foto: wp.com
Kvadrāts

Šaura piere ar vienlaicīgi šauru žokli ir divas galvenās kvadrāta formas īpašības. Tas ir visai izplatīts sejas formas tips. Tāda seja ir Holivudas aktrisei Demijai Mūrai un Andželīnai Džolijai. `Cilvēki ar tādas sejas formu izceļas ar analītisku prātu un izturību`, - saka eksperts.
Foto: wp.com
Kvadrāta sejas formas īpašniekus izceļas arī pēc entuziasma, spējas vienmēr uzņemties jebkādas lietas, saka Heners. Pēc Ņujorkas universitātes pētnieku viedokļa, augsta piere un plati vaigu kauli norāda uz vēl vienu īpašību - paļāvību. Zinātnieki norāda, ka tādiem cilvēkiem var uzticēt atbildīgu darbu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017