Lai pievērstu jebkura vīrieša uzmanību, jums ir tikai...

Advertisement
Advertisement

Katrs vīrietis ir unikāls, katram ir kaut kas, ko viņš labprātāk izvēlas, jo īpaši, kad runa ir par sirds dāmu. Diemžēl, nevienam nav zināms `tas īstais` veids, kā pievilināt vīrieti, jo katram stiprā dzimuma pārstāvim ir savas rakstura īpašības - gan vizuālas, gan iekšējas. 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
Un tomēr ir tāda kā formula vai pat noteiktu sieviešu pazīmju summa, kuras pievilina vairums vīriešu.

1. Fokusēties uz pozitīvu enerģiju.

Vīrieši ir lieliski psihologi. Pat tad, ja jums dvēseles dziļumos ir pavisam skumji un jūs no visa spēka cenšaties noturēties, nav jēgas. Varat pat necensties. Jebkurš vīrietis, vismaz vairums, iekšēji sajutīs, ka no jums nāk negatīva enerģija. Un tā kā visi cilvēki ir vairāk vai mazāk egoisti, viņiem negribas sasieties ar tiem, kuri prieka vietā dod nebeidzamas problēmas.

Lai ieinteresētu vīrieti, jūs ir jāpārpilda pozitīva enerģija. No jums ir jājūt siltums, labsirdība, laime un labklājība. Vieglums - tas ko novērtē vīrieši visvairāk.

2. Centieties vairāk dot, nevis ņemt

Mūsdienu realitāte ir tāda, ka daudzas sievietes kaut ko gaida no vīrieša: laimi, materiālus labumus, uzmanību. Bet uzdodiet sev jautājumu: ko jūs pati esat gatava viņam dot? Atbilde no sērijas ”Es pati esmu dāvana” nederēs, jo attiecības - tas ir tad, kad divi cilvēki sadarbojas viens ar otru.

Atceries par to, ka vīrieši ir lieliski psihologi un izdara secinājumus. Viņi lieliski nosaka garastāvokli un sievietes nodomus. Ja sieviete sākumā vēlas tikai saņemt (turklāt nav svarīgi, vai tie ir materiāli vai garīgi labumi), vīrietis neattīstīs šādas attiecības. Viņš zemapziņā jūt, ka risks, ka viņš tiek izmantots ir liels.

Dīvaini, bet te nostrādā likums: jo vairāk jūs dodat, jo vairāk sākat saņemt.
3. Atbrīvojieties no negatīva

Neviens nemīl nīgrus un nemitīgi pukstošus cilvēkus. Jums tak nav 80 gadu, un jūs neesat no dzīves nogurusi sieviete? Kamēr jūs koncentrējaties uz negatīvo, paiet dzīve. Kopā ar to arī vīrieši paiet garām. Centieties fokusēties uz pozitīvām emocijām un pat no visnepatīkamākajām situācijām iegūt labumu.

4. Pārstājiet žēloties, klačoties un noniecināt citus

Pat tad, ja jūs klačojaties vienatnē ar draudzenēm, žēlojaties viņām par dzīvi, aprunājat citus, bet kopā ar vīrieti neko tādu neatļaujaties, tas nenozīmē, ka no jums neplūst negatīvā enerģija, ko esat ielaidusi savā dzīvē, darot iepriekšminētās lietas.

Ja no jums vējo pozitīva enerģētika, attīrīta no visa ļaunā, vīrieši lidos jums apkārt, kā naktstauriņi ap lampu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017