Lietas, kuras būtu jāprot darīt katram 

Advertisement
Advertisement

Ticība saviem spēkiem ir svarīga atslēga veselīgai un produktīvai dzīvei. Lai būtu pārliecināts par sevi, ir nepieciešams zināt pāris lietas un būt īstam meistaram. Izņemot to, ko jūs mācaties skolā, pilnvērtīgs meistars ir vairāk sagatavots reālām dzīves problēmām. Šīs tālāk minētās lietas ir jāprot katram cilvēkam.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Iekurt ugunskuru
Uguns - tas ir siltums un gaisma, kas skaitās vienas no cilvēka vajadzībām. Kādā brīdī šīs vajadzības var izglābt jūs.
Datora zināšanas
Fundimentālās datora zināšanas mūsdienās ir vienkārši vajadzīgas.
Mācēt lietot Google
Šī meklēšanas sistēma zina visu. Ja jums ir radusies problēma atrast kaut ko ar Google palīdzību, tas nozīmē, ka problēma nav ar Google, bet gan ar jums.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017