Lūk kāpēc viņa neraksta pirmā, kaut arī domā par tevi katru dienu!

Advertisement
Foto: creu.ru
Advertisement

Viņa var iedomāties vārdus, kurus vēlas tev pateikt, kamēr guļ naktī savā gultā ar aiztaisītām acīm un aukstu spilvenu. Viņa var pat rakstīt īsziņas savā telefonā, runājot par savām jūtām, bet vēlāk izdzēš tās ārā. 

 

Viņa var pārbaudīt tavu Instagram, uzmanīgi, lai neuzspiestu `Like`, kādai bildei. Uzmanīgi, lai nenodotu savu noslēmumu - ka viņa nav pārstājusi domāt pat tevi ne uz sekundi. 

 

Viņa vēlas tev uzrakstīt. Viņas sirds lūdz viņu izdarīt šo soli, nosūtīt tev vienkāršu `Čau` un redzēt, kas būs tālāk, bet viņas prāts nekad neļauj tam notikt. Viņa nepadosies šiem vājuma brīžiem, kad viss, ko viņa vēlas - dzirdēt tavu balsi, redzēt tavu smaidu. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: creu.ru
Viņa atsakās tev rakstīt, jo tu neuzrakstīji viņai. Viņas galvā tas nozīmē, ka tu pavisam neesi domājis par viņu.

Tu neesi klausījies viņās mīļāko dziesmu pa radio un neesi gājis garām viņas mīļākajam veikalam, vai arī neesi ēdis viņas mīļākās konfektes un domājis `Tas man atgādina viņu. Es ilgojos pēc viņas. Vajag viņai uzrakstīts`.

Viņa sēž savā tukšajā gultā, mēģinot piespiest sevi uzrakstīt tev, kamēr tu turpini dzīvot bez viņas. Tā viņa to visu redz, tās ir viņas iedomas.
Foto: pmo.ee
Tāpēc viņa nekad neatzīstas, ka tu vēl joprojām dzīvo viņas galvā, kamēr viņa nav tavējā.

Lūk kāpēc viņa ignorē jebkuru vēlmi tev uzrakstīt - pat svētkos, pat tavā dzimšanas dienā. Tāpēc, ka patiesībā, ko izmainīs viņas īsziņa? Ja tev jau ir vienalga, tad viņas īsziņa vispār neko nemainīs.
Tas nepadarīs tevi atkal par viņas dzīves daļu.

Vai tad viņa ilgosies pēc tevis vēl vairāk. Tas atgādinās viņai par jūsu jokiem, ar kuriem jūs apmainījāties. Par jūsu smiekliem, uz kuriem reaģēja visi apkārtesošie. Par dzīvi, kas jums bija kopā.

Jūsu pēdējā saruna nesalika visur punktus, kur tas bija nepieciešams un tāpēc viņa vēlas tevi vēl vairāk.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017