Lūk kāpēc viņa neraksta pirmā, kaut arī domā par tevi katru dienu!

Advertisement
Foto: creu.ru
Advertisement

Viņa var iedomāties vārdus, kurus vēlas tev pateikt, kamēr guļ naktī savā gultā ar aiztaisītām acīm un aukstu spilvenu. Viņa var pat rakstīt īsziņas savā telefonā, runājot par savām jūtām, bet vēlāk izdzēš tās ārā. 

 

Viņa var pārbaudīt tavu Instagram, uzmanīgi, lai neuzspiestu `Like`, kādai bildei. Uzmanīgi, lai nenodotu savu noslēmumu - ka viņa nav pārstājusi domāt pat tevi ne uz sekundi. 

 

Viņa vēlas tev uzrakstīt. Viņas sirds lūdz viņu izdarīt šo soli, nosūtīt tev vienkāršu `Čau` un redzēt, kas būs tālāk, bet viņas prāts nekad neļauj tam notikt. Viņa nepadosies šiem vājuma brīžiem, kad viss, ko viņa vēlas - dzirdēt tavu balsi, redzēt tavu smaidu. 

 

Raksta turpinājums
Foto: creu.ru
Viņa atsakās tev rakstīt, jo tu neuzrakstīji viņai. Viņas galvā tas nozīmē, ka tu pavisam neesi domājis par viņu.

Tu neesi klausījies viņās mīļāko dziesmu pa radio un neesi gājis garām viņas mīļākajam veikalam, vai arī neesi ēdis viņas mīļākās konfektes un domājis `Tas man atgādina viņu. Es ilgojos pēc viņas. Vajag viņai uzrakstīts`.

Viņa sēž savā tukšajā gultā, mēģinot piespiest sevi uzrakstīt tev, kamēr tu turpini dzīvot bez viņas. Tā viņa to visu redz, tās ir viņas iedomas.
Foto: pmo.ee
Tāpēc viņa nekad neatzīstas, ka tu vēl joprojām dzīvo viņas galvā, kamēr viņa nav tavējā.

Lūk kāpēc viņa ignorē jebkuru vēlmi tev uzrakstīt - pat svētkos, pat tavā dzimšanas dienā. Tāpēc, ka patiesībā, ko izmainīs viņas īsziņa? Ja tev jau ir vienalga, tad viņas īsziņa vispār neko nemainīs.
Tas nepadarīs tevi atkal par viņas dzīves daļu.

Vai tad viņa ilgosies pēc tevis vēl vairāk. Tas atgādinās viņai par jūsu jokiem, ar kuriem jūs apmainījāties. Par jūsu smiekliem, uz kuriem reaģēja visi apkārtesošie. Par dzīvi, kas jums bija kopā.

Jūsu pēdējā saruna nesalika visur punktus, kur tas bija nepieciešams un tāpēc viņa vēlas tevi vēl vairāk.
Nē, viņa neuzrakstīs tev, tāpēc, ka tas nenesīs neko labu. Tas tikai dos tev iespēju atkal nodarīt viņai pāri.

Ignorēt viņas īsziņas un likt justies nožēlojami vai arī vēl sliktāk, vēl vairāk ļaut pieķerties, no jauna ielaist savā dzīvē uz vienu nakti, bet no rīta aizcirst durvis un atkal salauzt viņas sirdi.

Viņa neļaus tam notikt.

Tāpēc nav svarīgi, kas joprojām ir viņas galvā. Ka tu esi vienīgais, par ko viņa domā. Viņa nekad tev neuzrakstīs.

Viņai nav vajadzības tev rakstīt, tāpēc, ka viņai ir pašcieņa. Viņa sevi mīl un tas ir viss, kas viņai ir vajadzīgs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017