Lūk kuras Zodiaka zīmes laulībā būs ideālas, bet kuras ne tik ļoti!

Advertisement
Foto: delphi.lv
Advertisement

Ir sievietes, kuras dzimušas, lai veidotu savu pasauli mums apkārt un sievietes, kuras vienkārši nepamana, ka jūs eksistējat. Ja jūs vēlaties precēties, jums iespējams būs interesanti uzzināt astroloģisko sievietes raksturojumu, ar kuru taisāties nodzīvot savu dzīvi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: la.lv
VĒZIS (21. jūnijs - 22. jūlijs)

Ja jūs meklējat uzticību un stabilitāti, sieviete, kura dzimusi Vēža zīmē, - ideāla izvēle. Sievietes - Vēži ciena ģimenes dzīvi un investē tajā savu laiku, spēkus un emocijas. Viņa nekad jums nemelos. Viņa ir sieviete vilcene, viena uz visu dzīvi.
ZIVIS (19.februāris - 20. marts)

Sievietes - Zivis ir talantīgi un mīloši partneri, viņas nepažēlos neko, lai pārliecinātos, ka esat laimīgs. Daļa viņas dabas tiecās uz pašizpausmi caur mākslu, bet otra daļa ir apmāta ar bērniem, kurus viņa vēlas audzināt kopā ar jums. Ja jūs sapratīsiet savu sievieti - Zivi, jūs atvērsiet sev neticamu skaistumu. Zivis ir uzticīgas un gudras.
SVARI (23. septembris - 22. oktobris)

Sievietes, kuras dzimušas šajā zīmē, ir neparasti patīkamas. Viņas ir dinamiski domātāji, kuri stāda sev priekšā ilgstošus mērķus, kas jūs iedvesmos. Jūs nekad nestrīdēsieties ar sievieti Svariem, viņa ir pieradusi saņemt to, ko vēlas. Svariem patīk sekss un romantika.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017