Mamma pārvērta kāpņu kambarīti par Harija Pottera istabu 

Advertisement
Advertisement

Ko dara cilvēks, kad ierauga kāpņu pieliekamo zem trepēm? Protams bļauj: `Tā taču ir Harija Pottera istaba!`. Agrāk kāpņu kambarīši likās biedējoši, bet pēc Harija Pottera filmu iznākšanas, tā kļuva par mīļāko Harija fanu vietu, priekš vēstuļu gaidīšanas no Cūkkārpas.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad bērnu bibliotēkas darbiniece un Harija Pottera fane Kortnija Bonne (Courtney Bonnet) apskatīja jauno māju, viņa uzreiz pievērsa uzmanību pieliekamajam zēm kāpnēm.
Ieraugot pieliekamo, viņa izdarīja to, ko izdarītu jebkurš Harija Pottera fans - izlēma pārvērst to par slavena burvja istabu.
Nopērkot māju, viņa uzreiz ar vīru ķērās pie darba un baiso pieliekamo sāka pārvērst par Harija Pottera slepeno istabu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017