Maska, no kuras mati aug griezdamies!

Advertisement
Advertisement
Vienreiz jau biju rakstījusi par šo masku, kad tikko viņu atklāju. Nu, jau kā atkal mēnesi viņu lietoju pati 1reiz nedēļā.

Mati ir izauguši apmēram par 15cm!

Un nolēmu uzrakstīt vēlreiz, lai nepiemirstat, mīļās meitenes (un ne tikai, jo masku var lietot arī vīrieši)!:)

Brīnummaska, kas paātrina matu augšanu:

Recepte ir ļoti vienkārša un tās pamatprincips ir tāds, ka sinepes "dedzina", sildot galvas ādu un izsaucot asins satecējumu galvā (ceru, ka pareizi izsakos:) ), kas paātrina matu augšanu:
2 ēdamk. sausā sinepju pulvera (var nopirkt pie garšvielām, skatījos Maximā nebija, bet IKI gan:) ) sajaukt ar 2 ēdamk. karsta ūdens, 1 olas dzeltenumu, 2 ēdamk. olīveļļas (persiku, dadžu vai jebkuru citu eļļu) un 2 tējk. cukura (jo vairāk cukura, jo vairāk "dedzinās";) .
Smērēt to visu celiņos (kā krāsojot matu saknes), es izmantoju arī frizieru otiņu, ļoti viegli un ātri. Bet ja Jums ir ļoti īsi mati, centieties neaizskart matu galiņus, īpaši jau sausos (tādā gadījumā var sausos matu galiņus apsmērēt ar jebkuru uzsildītu kosmētisko eļļiņu).
Ietīt galvu pārtikas plēvē vai maisiņā, pa virsu uzvilkt cepuri, lakatu vai dvieli. Kā nu kuram ērtāk!
Vajag pagaidīt sākot no 15min līdz 1 stundai, skatoties cik ļoti "dedzina".
Ja ir ciešami, labāk nostaigājiet to stundu, sapņojot par garu un biezu bizi. Bet ja, nu, pavisam "ugunsgrēks" uz galvas, tad tikai tās 15-20min.

UZMANĪBU! 15 minūtes obligāti jānosēž pirmajā reizē, pat ja liekas, ka uz galvas sākusies atomkarš.
15 minūšu laikā nekāds ļaunums galvas ādai un matiem netik nodarīts (pārbaudīts uz daudziem), bet kad pieradīsiet, varēsiet jau pusstundu un tad arī to stundu nosēdēt.
Masku jātaisa vienreiz nedēļā, maksimums 2reiz, ja Jums ir ļoti taukaini mati (maska nedaudz noņem arī lieko tauku slānīti uz ādas).
Pēc tam nomazgājiet masku ar nedaudz siltu ūdeni un tad izmazgājiet matus ar šampūnu.
Lai būtu vēl labāks efekts, es izmantoju masku matu augšanai, varat izmantot arī tādu balzumu, ja ir. Man ļoti patīk SIBERIKA matu maska augšanai un stiprināšanai. Maskas sastāvdaļas vēl labāk iedarbojas uz sasildītu galvas ādu, kāda tā ir pēc sinepju maskas lietošanas.
Ja Jūs patiešām gribat ātri ataudzēt matus, lietojiet šo masku vismaz viena mēneša garumā.

Sinepju maska ir laba ne tikai ar to, ka reāli paātrina matu augšanu, stiprina tos, piedod vairāk kuplumu un biezumu, bet arī ar to, ka cīnās ar taukainiem matiem, tādā veidā mati lēnāk paliek netīri. Sausus matu galiņus vai krāsotus matus obligāti sasmērējiet ar eļļiņu vai ar kādu jau gatavu, pirktu masku.
Daudziem vīriešiem pēc regulāras šīs maskas lietošanas, sāka parādīties jauni mati tur, kur iepriekš bija pliks pauris, mati kļuva daudz biezāki, pat ja iepriekš bija paretāki.

Pamēģiniet šo lielisko masku! Kad parādīsies rezultāts, apstāties vairs nevarēsiet!
Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017