Matu garums var pastāstīt par jūsu rakstura īpašībām

Advertisement
Advertisement

Ir daudz lietu, kas var pastāstīt par jūsu rakstura īpašībām - tā ir gan ģērbšanās maniere, iemīļotie apavi vai meikaps, un protams, ka arī matu griezums. Pētījumi liecina, ka matu garums var kaut ko pastāstīt par mūsu uzvedību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
1. ”Puiku” matu griezums

Jūs esat ļoti komunikabls, mierīgs un ieturēts cilvēks. Jums ir viegli atrast īstus draugus, bet elastīgais domāšanas vieds palīdz veiksmīgi risināt problēmas. Jums prioritāte ir komforts un skaistums. Jūs mīlat savu darbu un tērējiet uz to milzums daudz līdzekļu. vienīgais mīnuss ir tajā, ka jūs ik pa laikam esat pārāk enerģiski un rīkojaties neapdomāti.

2. Īss matu griezums

Cilvēki, kuri izvēlas šādu matu griezumu - godīgi, vienkārši un vienmēr saka patiesību, lai cik tā nepatīkama arī nebūtu. Kā likums, viņi cenšas noturēt balansu starp personīgo un profesionālo dzīvi. Īsu matu īpašnieces rīkojas pārliecinoši un mīl mēģināt ko jaunu - tai skaitā arī jaunu imidžu. Patiesību sakot, dažreiz imidža maiņa nozīmē arī garastāvokļa maiņu, tādēļ blakus šādiem cilvēkiem ne vienmēr ir viegli atrasties.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017