Medicīnas mīkla: 20 gadus veca meitene, bērna ķermenī

Advertisement
Advertisement

Mazā Brūka Grīnberga (Brooke Greenberg) slikti runā, sēž ratiņos un viņai vēl joprojām ir piena zobi. Neskatoties uz to, ka viņa izskatās kā bērns, viņai jau ir 20 gadu. Viņa pārstāja aug 4-5 gados un viņas stāsts ir viena no lielākajām mīklām medicīnā, kuru nespēj atminēt pat labākie pasaules ārsti. Tā kā ārsti nespēj dot Brūkai oficiālu diagnozi, viņas slimību nosauca par `X sindromu`.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šī meitene ir 20 gadus vecs bērns, ar 7kg svaru un 76cm augumu, kura pēc prāta atrodas attīstības vecumā. Kā ziņo ārsti, Brūkai nav redzamu endokrīnās sistēmas bojājumu, hromosomu anomālijas un citas problēmas, kuras spēja izsaukt attīstības problēmu. Visa meitenītes dzīve ir pilna ar mīklām. Viņai bija 7 kuņģa čūlas, priekš kuru ārstēšanas vajadzēja taisīt operāciju. Viņa pārcieta epilepsijas lēkmi, pēc kura sekoja insults, kas, par laimi nebojāja smadzenes.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017