Medmāsa centās noturēt bērna galvu manī, neļaujot tam piedzimt.

Advertisement
Advertisement

Karolīna Malatesta saņēma 16 miljoni dolāru no slimnīcas, kurā viņa dzemdēja savu ceturto bērnu.


Karolīna ceturto reizi bija stāvoklī, viņa pieņēma lēmumu dzemdēt Brukvudas medicīnas centrā Birmingemā, Alabama štatā. Ģimene izvēlējas tieši šo medicīnas uzņēmumu, jo te atbalstīja dabīgas dzemdības. Diemžēl viņu cerības nepiepildījās un Karolīna pārcieta pašu nelaimīgāko un traumējošāko dienu savā mūžā. 2016. gadā notika tiesa, kurā slimnīca apņēmās samaksāt sievietei 16 miljoni dolārus.


Šis notikums tika publicēts mēdijos, tas noteikti atstās neizdzēšamas pēdas medicīnas praksē.

Raksta turpinājums - lapa #1
Savā intervijā žurnālā „Cosmopalitans” sieviete paziņoja, ka ne reizi vien ir redzējusi šī centra reklāmu televīzijā. Viņi runāja par dabīgām dzemdībām, kuras kā šķita ir tas labākais bērnam.

Viņa stāsta, ka palikusi pie šīs izvēles jau, kad bijusi 20 grūtniecības nedēļā.

11. marta naktī, apmēram 21:00, sieviete sajuta, ka ir sākušās spazmas. Kad viņa pazvanīja uz medicīnas centru, ārsti viņai pateica, ka ir jāgaida, līdz tās kļūs ilgākas un regulāras.

Aptuveni 2:30 sieviete pasauca savu vīru, un viņi izlēma doties uz slimnīcu, lai gan spazmas vēl bija retas. Kad viņiem ieradās slimnīcā, medmāsa viņus aizsūtīja uz vannas istabu, jo ārstējošā ārsta nebija uz vietas. Medmāsa izturējās pret sievieti, kā pret bērnu: piespieda uzvilkt slimnīcas apģērbu, neļāva celties no gultas un tamlīdzīgi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 23:33 30.11Inese
Sen zināms jau viss! Gaidiju kādas praktiskākas un lietderīgākas lietas...
1 0 20:44 26.11Hmmm...
Es arī nepiekrītu!
Visi teroristi ir ar brūnām acīm,kuri jau savos bērnos ieliek nežēlību,citu tautu,reliģijas piekritēju un sieviešu nicināšanu!
Tie tieši ir visbriesmīgākie cilvēki!
1 0 22:33 25.11Aivars
Nu pilnīgs murgs

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017