Mīlestības formula: 7 lietas, ko laimīgi pāri nekad nedara

Advertisement
Advertisement

Diemžēl, mīlestības formula vēl nav izgudrota, ideālu attiecību arī nav: katrā normālā ģimenē ir sava „ķīmija”: spraiga dzīve, ik pa laikam kādi strīdi, kuri palīdz saprast, kas katram ir nepieciešams, un kļūt tuvākiem. Ja... protams pēc „amerikāņu kalniņiem”- strīdiem izdara secinājumus, nevis vaino viens otru nepilnībā.


Tā ir viena no likumsakarībām, kura ir raksturīga laimīgiem pāriem. Bet sarakstā, kurš sekos, būs 8 „zemūdens akmeņi”, kurus cilvēki no laimīgiem tandēmiem cenšas apiet.Raksta turpinājums - lapa #1
1. Nesalīdzina sevi ar citiem

Salīdzināt sevi, partneri vai attiecības ir augstākā mērā nevajadzīga un no realitātes atrauta lieta. Vissliktākais, ka šāds salīdzinājums grauj pārliecību par to vai mūsu attiecības ir tik labas?
2. Nežēlojas par attiecībām draugiem un radiem

Ievelkot citus cilvēkus, pat ļoti tuvus, attiecībās, ir liels risks zaudēt mīļotā cilvēka uzticību un tikai pastiprina konfliktu, kurš ir saasinājies.
3. Nemelo viens otram finansiālos jautājumos

Nauda – ir ļoti spēcīga enerģija, ar kuru nevajag spēlēties. Sajaukta ar meliem šī enerģija var būt iznīcinoša.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017