Mīlu, bet esmu gatava aiziet...

Advertisement
Advertisement

Kāds pateiks: `Kas par briesmām!`, bet tā ir dzīves patiesība... Atveriet acis!

 

Negribas teikt, ka tā ir ikdiena, bet bieži gadāst tā, ka vīrietis stipri atslābst, pēc sadzirdētā sieviešu `mīlu`, viņam iestājas stadija, kura ir līdzīga šai - `nu ko, viņa vairs nekur neliksies`.

 

Un vairums gadījumos, sieviete tiešām nekur neaiziet: iemīlēja - pielīmējās. No šī brīža, lai ko vīrietis nedarītu, lai cik auksti un piekasīgi pret viņu neizturētos, lai kā nenovērtētu un pazemotu - viņam viss ir atļauts. "Es mīlu" attaisno visu. Daudzi vīrieši to ir ļoti labi sapratuši.

Raksta turpinājums - lapa #1
”Tagad nav īstais brīdis”, ”Tu pārāk daudz gribi”, ”Nevar tak būt tāda egoiste”, ”Mūsu mīlestība nav visiem, ir jāiztur pārbaudījumi”, ”Pagaidi, pacieties” un tamlīdzīgi. Aiz šim frāzēm slēpjas otra jēga: ”mīli - kļūsti par upuri”. Un vairums sievietes tam pakļaujas - gaida, cieš, paskaidro, attaisno. Vīrietis virtuālus šķēršļus padara par īstiem, bet sieviete cieš, dažreiz tas ilgst gadiem ilgi.

Bet laiks vienmēr ir īstais. Tieši pašlaik ir pats labākais laiks, lai mīlētu un būtu normālās attiecībās. Tas saucas ”šodien”. Viss pārējais - ilūzija un fantāzijas. Lieli plāni, nākotne, perspektīva, attiecības - tie ir āķīši, kurus pieredzējuši izmet, lai noturētu un uz kuriem mīlošas sievietes uzķeras.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 23:33 30.11Inese
Sen zināms jau viss! Gaidiju kādas praktiskākas un lietderīgākas lietas...
1 0 20:44 26.11Hmmm...
Es arī nepiekrītu!
Visi teroristi ir ar brūnām acīm,kuri jau savos bērnos ieliek nežēlību,citu tautu,reliģijas piekritēju un sieviešu nicināšanu!
Tie tieši ir visbriesmīgākie cilvēki!
1 0 22:33 25.11Aivars
Nu pilnīgs murgs

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017