Nekad neļauj savai sievietei aizmigt ar asarām acīs...

Advertisement
Advertisement

Likties gulēt ar dusmām vai aizvainojumu - slikta ideja visiem. Bet sievietei - tas vispār ir briesmīgi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Iespējams, tas ir dēļ tā, ko viņa pateica vakariņojot. Bet varbūt tu vienkārši apvainojies par kādu viņas īsziņu. Vai arī tādēļ, ka viņa nepacēla klausuli, kad tu viņai zvanīji, lai paņemtu no darba. Notici, neviena no šīm lietām nav patiess iemesls, lai tu uz viņu dusmotos.

Kad tu uz viņu dusmojies, tu nespēj aizmigt. Katrs aizvainojošais vārds, ko tu viņai pateici, kā atbalss skanēs viņas galvā, kamēr tas kļūs par vienīgo, ko viņa atcerēsies. Viņa grozīsies gultā, domādama, ko viņa ir izdarījusi nepareizi. Viņa pārdomās visas jūsu sarunas, mēģinot konkrēti noteikt, kad tieši viss aizgāja greizi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017