Nekad neļauj savai sievietei aizmigt ar asarām acīs...

Advertisement
Advertisement

Likties gulēt ar dusmām vai aizvainojumu - slikta ideja visiem. Bet sievietei - tas vispār ir briesmīgi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Iespējams, tas ir dēļ tā, ko viņa pateica vakariņojot. Bet varbūt tu vienkārši apvainojies par kādu viņas īsziņu. Vai arī tādēļ, ka viņa nepacēla klausuli, kad tu viņai zvanīji, lai paņemtu no darba. Notici, neviena no šīm lietām nav patiess iemesls, lai tu uz viņu dusmotos.

Kad tu uz viņu dusmojies, tu nespēj aizmigt. Katrs aizvainojošais vārds, ko tu viņai pateici, kā atbalss skanēs viņas galvā, kamēr tas kļūs par vienīgo, ko viņa atcerēsies. Viņa grozīsies gultā, domādama, ko viņa ir izdarījusi nepareizi. Viņa pārdomās visas jūsu sarunas, mēģinot konkrēti noteikt, kad tieši viss aizgāja greizi.
Foto: co.uk
Viņa mēģinās sevi pārliecināt, ka tu vairs viņu nemīli, un asaras līs pār viņas vaigiem. Laiku pa laikam viņa skatīsies telefonā, cerot tur ieraudzīt samierinošu īsziņu no tevis, bet, kad neieraudzīs, tad vēl vairāk sevi tirzās. Viņa cīnīsies ar vēlmi tev uzrakstīt pirmajai, jo viņa domā, ka ar to tikai vēl vairāk tevi sadusmos, un tas viņu iznīcina no iekšienes.

Viņa negulēs visu nakti, pārdzīvojot par jūsu attiecībām. Bet, kad no rīta pamodīsies, viņas spilvens būs samircis no asarām, un viņa vēl nedaudz paraudās. Viņa atcerēsies, kas notika vakar, un pavisam pazaudēs jēgu sagaidīt jaunu dienu. Viņa nespēs normāli domāt, jo viņas smadzenes ir nomocītas no pārdzīvojumiem. Viss, ko viņa vēlēsies - parunāt ar tevi, vienīgo cilvēku, kurš var visu atrisināt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017