Nekad neļauj savai sievietei aizmigt ar asarām acīs...

Advertisement
Advertisement

Likties gulēt ar dusmām vai aizvainojumu - slikta ideja visiem. Bet sievietei - tas vispār ir briesmīgi.

Raksta turpinājums
Iespējams, tas ir dēļ tā, ko viņa pateica vakariņojot. Bet varbūt tu vienkārši apvainojies par kādu viņas īsziņu. Vai arī tādēļ, ka viņa nepacēla klausuli, kad tu viņai zvanīji, lai paņemtu no darba. Notici, neviena no šīm lietām nav patiess iemesls, lai tu uz viņu dusmotos.

Kad tu uz viņu dusmojies, tu nespēj aizmigt. Katrs aizvainojošais vārds, ko tu viņai pateici, kā atbalss skanēs viņas galvā, kamēr tas kļūs par vienīgo, ko viņa atcerēsies. Viņa grozīsies gultā, domādama, ko viņa ir izdarījusi nepareizi. Viņa pārdomās visas jūsu sarunas, mēģinot konkrēti noteikt, kad tieši viss aizgāja greizi.
Foto: co.uk
Viņa mēģinās sevi pārliecināt, ka tu vairs viņu nemīli, un asaras līs pār viņas vaigiem. Laiku pa laikam viņa skatīsies telefonā, cerot tur ieraudzīt samierinošu īsziņu no tevis, bet, kad neieraudzīs, tad vēl vairāk sevi tirzās. Viņa cīnīsies ar vēlmi tev uzrakstīt pirmajai, jo viņa domā, ka ar to tikai vēl vairāk tevi sadusmos, un tas viņu iznīcina no iekšienes.

Viņa negulēs visu nakti, pārdzīvojot par jūsu attiecībām. Bet, kad no rīta pamodīsies, viņas spilvens būs samircis no asarām, un viņa vēl nedaudz paraudās. Viņa atcerēsies, kas notika vakar, un pavisam pazaudēs jēgu sagaidīt jaunu dienu. Viņa nespēs normāli domāt, jo viņas smadzenes ir nomocītas no pārdzīvojumiem. Viss, ko viņa vēlēsies - parunāt ar tevi, vienīgo cilvēku, kurš var visu atrisināt.
Bet viņa nav pelnījusi to, ka viņai atļauj aizmigt ar sajūtu, ka viņa nav kārota un mīlēta. Viņa ir pelnījusi puisi, kurš viņai neaizmirsīs novēlēt viņai ”Saldus sapņus” un pateikt ”Labrīt”. Viņa ir pelnījusi to, kuram viņa būs prioritāte. Viņa ir tā cienīga, kurš vēlas ar viņu sarunāties tik pat daudz, cik viņa vēlas runāt ar viņu. Viņa ir paša labākā vērta.

Tādēļ, neliec viņai vilties. Nekad nepabeidz dienu ar strīdu. Izturies pret viņu, kā pret princesi, jo vienu dienu viņa kļūs par tavu karalieni. Tādēļ, neatkarīgi ko tu sievietei nedotu, viņa tev atdos simtkārtīgi. Ja tu viņu mīlēsi bez iebildumiem, viņa tevi mīlēs pat vairāk.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:01x
idiots
0 0 20:13 09.02...
Cerams ka nebus tikai tads oats liktenis
0 0 11:51 09.02O
Vai tiešām kādam tāda sieviete patīk?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017