Nemuļķojies! Piecas skaistuma procedūras, kuras nedrīkst veikt patstāvīgi!

Advertisement
Advertisement

Viennozīmīgi, sievietes prot ekonomēt. Pietam, viņas to vēl izbauda! Manikīru un pedikīru veido pašas, bet lakas kolekcionē. Cīņā ar ataugušajām saknēm palīgā sauc mammu vai draudzeni - lūk, arī tējas dzeršana virtuvē. Epilācija ar vasku vai šugarings - aizdomīga izklaide, bet arī to praktizē!

 

Diemžēl, ne viss ir tik viennozīmīgi. Lūk, piecas skaistuma procedūras, kuras tomēr labāk ir veikt pie meistara.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
1. Neapgrieziet poniju

Briesmīgi negodīgi, bet apgriezt poniju maksā gandrīz tik pat daudz, cik izveidot pilnvērtīgu matu griezumu.

Tomēr, nolieciet šķēres vietā! Ziniet, kā izskatīsies process? Izdosies šķībi. Jūs sāksiet izlīdzināt. Tad vēl nedaudz. Nu un te vēl.... Ak, vai!

2. Neizmantojiet zobu pastu

Zobus ar to, protams, var un pat vajag tīrīt. Runa ir par ādu. Interneta ”kosmetologi” raksta, ka tas ir dezinfekcijas līdzeklis. Tomēr īstie kosmetologi apgalvo, ka pirmais atvieglojums var pavilkt aiz sevis ne pašas patīkamākās komplikācijas.

Dziļākos ādas slāņos pastas ingredienti var izsaukt nopietnu iekaisumu, rezultātā - pigmentācija vai pat rētas. Jūs tak zināt, ka problemātiskai ādai pārdodas speciāli krēmi!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017