Padomi sievietēm par attiecībām un ne tikai

Advertisement
Advertisement

PIRMAIS PADOMS

 

Pajautājiet sev, ko jūs patiesībā vēlaties. Un tas attiecas ne tikai uz attiecībām ar vīrieti un apkārtējiem, bet vispār uz dzīvi kopumā. Uzdodiet sev šo jautājumu katru dienu un atbilstoši atbildei arī dzīvojiet to.

 

OTRAIS PADOMS

 

Necentieties pielāgoties vīrietim vai manipulēt ar attiecībām. Šodien tiek sniegti tik daudz padomi par to kā pareizi uzvesties. Nav vērts censties uzvesties pareizi, ja Jūs iekšā nomoka neapmierinātība un naids. Labāk sekojiet trešajam padomam.

 

TREŠAIS PADOMS

 

Katru rītu meditējiet, lai attīrītu savu prātu no liekām domām, atjaunotu savu enerģiju un atbrīvotos no veciem aizvainojumiem. Tad padarīs Jūsu dienu košu, piepildītu un laimīgu.

 

CETURTAIS PADOMS

 

Katru vakaru, vēlams pirms miega, meditējiet. Tad Jūsu miegs būs dziļš un dziedinošs. No rīta Jūs pamodīsieties pozitīvā noskaņojumā.

 

PIEKTAIS PADOMS. NENOVĒRTĒJAMS

 

Praktizējiet nereaģēšanu. Te runa ir par tām reakcijām, kas rodas vēl pirms dusmu un aizvainojuma parādīšanās.

 

SESTAIS PADOMS

 

Ja vēlaties sākt skaidrot attiecības vispirms izdzeriet divas glāzes ūdens un veiciet vismaz 11 minūšu meditāciju. Vīrieši nesaprot emocionālu attiecību skaidrošanu, jo tādos brīžos viņos izslēdzas spēja dzirdēt un saprast Jūs. Ja pēc meditācijas, Jums vēl ir vēlēšanās noskaidrot attiecības, runājiet mierīgi, nosvērti, loģiski.

 

SEPTĪTAIS PADOMS

 

Mīliet sevi un esiet laimīga pati par sevi neatkarīgi no vīrieša un attiecībām ar viņu!

 

 

Avots: Daiga Daugmane

Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017