Padomi sievietēm par attiecībām un ne tikai

Advertisement
Advertisement

PIRMAIS PADOMS

 

Pajautājiet sev, ko jūs patiesībā vēlaties. Un tas attiecas ne tikai uz attiecībām ar vīrieti un apkārtējiem, bet vispār uz dzīvi kopumā. Uzdodiet sev šo jautājumu katru dienu un atbilstoši atbildei arī dzīvojiet to.

 

OTRAIS PADOMS

 

Necentieties pielāgoties vīrietim vai manipulēt ar attiecībām. Šodien tiek sniegti tik daudz padomi par to kā pareizi uzvesties. Nav vērts censties uzvesties pareizi, ja Jūs iekšā nomoka neapmierinātība un naids. Labāk sekojiet trešajam padomam.

 

TREŠAIS PADOMS

 

Katru rītu meditējiet, lai attīrītu savu prātu no liekām domām, atjaunotu savu enerģiju un atbrīvotos no veciem aizvainojumiem. Tad padarīs Jūsu dienu košu, piepildītu un laimīgu.

 

CETURTAIS PADOMS

 

Katru vakaru, vēlams pirms miega, meditējiet. Tad Jūsu miegs būs dziļš un dziedinošs. No rīta Jūs pamodīsieties pozitīvā noskaņojumā.

 

PIEKTAIS PADOMS. NENOVĒRTĒJAMS

 

Praktizējiet nereaģēšanu. Te runa ir par tām reakcijām, kas rodas vēl pirms dusmu un aizvainojuma parādīšanās.

 

SESTAIS PADOMS

 

Ja vēlaties sākt skaidrot attiecības vispirms izdzeriet divas glāzes ūdens un veiciet vismaz 11 minūšu meditāciju. Vīrieši nesaprot emocionālu attiecību skaidrošanu, jo tādos brīžos viņos izslēdzas spēja dzirdēt un saprast Jūs. Ja pēc meditācijas, Jums vēl ir vēlēšanās noskaidrot attiecības, runājiet mierīgi, nosvērti, loģiski.

 

SEPTĪTAIS PADOMS

 

Mīliet sevi un esiet laimīga pati par sevi neatkarīgi no vīrieša un attiecībām ar viņu!

 

 

Avots: Daiga Daugmane

Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017