Pasaki, kā tu guli un es pateikšu, kas tu esi

Advertisement
Advertisement

Kurš gan varēja iedomāties, bet psihologi spēja raksturot cilvēku tikai paskatoties kādā pozā viņš guļ. Un tas patiešām strādā. Izvēlieties attēlā pozas numuru, kurā jūs guļat un izlasiet atbildi.

 

 

Avots

 

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Miegs uz muguras

Kā likum, tādā pozā cilvēks ir pietiekami atslābināts. Poza runā par pašpārliecinātību un par cilvēka psiholoģisko spēku. Tādi cilvēki ir pašpārliecināti jebkurā dzīves situācijā, vienmēr ir gatavi uzņemt jaunu informāciju un iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

2. Embrija poza

Šī poza raksturo sevi - guļošu uz sāniem, kājas saliektas un pievilktas pie vēdera, bet pats cilvēks apskauj segu vai pašu sevi. Kā likums cilvēks ielien tālākajā gultas stūrī vai arī mēģina ielīst tuvāk pie sienas. Šī poza runā par to, ka cilvēks baidās no reālās dzīves un nevēlas piedalīties notikumos, kuriem viņš apiet ar riņķi. Šiem cilvēkiem ir nepieciešams līderis, kurš spēs viņus aizsargāt no reālās dzīves grūtībām un spēs uzņemties atbildību par viņiem.

3. Poza uz vēdera

Šī poza, kurā cilvēks guļ uz vēdera un mēģina `apskaut gultu`. Rokas, kā likums, atrodas uz spilvena vai arī gar sāniem. Cilvēki, kuri guļ tādā pozā, mēģina vadīt savu dzīvi un pastāvīgi pielemt svarīgus lēmumus. Turklāt šiem cilvēkiem ir grūti uzņemt kritiku, jo viņš uzskata, ka viņa viedoklis ir vienīgais un pareizais. Viņš vienmēr vēlas sasniegt savus mērķus, pievērš uzmanību sīkumiem.

4. Poza uz sāniem

Pēdējā miega poza, - poza, kurā cilvēks guļ uz sāniem, tomēr bez piespiestām kājām pie sevis. Kā likums, tādu pozu var viegli atpazīt no embrija pozas pēc vairāk atslābināta ķermeņa. Cilvēki, kuri pavada lielāko nakts daļu šādā pozā, ir ar analītisku prātu, absolūti adekvāti, mierīgi un uzticīgi. Viņi viegli pielāgojas jebkurai dzīves situācijai un viegli iztur dzīves grūtības, tomēr viņam nav liels psihiskais spēks vai īpašas īpašības.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017