Pašas dārgākās nevainības, kuras tika pārdotas

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Vienas nakts tiesību tirgošana uz savu ķermeni maz atšķiras no prostitūcijas, jo meitene, kas realizē savu nevainību izsolē, plāno iesaistīties intīmās attiecībās par naudu. Visbiežāk jaunās sievietes, kuras pārdot savu nevainību, ir bijušas ļoti grūtā finansiālā stāvoklī, tāpēc izmēģināja ko tādu. Kā izrādās, daži vīrieši maksāja lielas summas par to, lai mīlētos ar nevainīgām meitenēm. Piedāvājam jums stāstus par pašām dārgākajām nevainībām pasaulē.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Rouzija Rīda, 18 gadi (9. vieta)

2004. gadā 18 gadus vecā Rouzija, Bristoles universitātes studente, nolēma pārdot savu nevainību dēļ tā, lai varētu nomaksāt studijas. Tirdzniecības darījums notika vienā no online izsolēm. Par uzvarētāju kļuva 44 gadus vecais kompānijas British Telecom inženieris. Vīrietis samaksāja par `preci` 8,4 tūkstošus mārciņu. Kamēr Rouzija pārdeva savu nevainību, aiz durvīm stāvēja un gaidīja viņas draudzene, ar kuru Rouzijai bija romantiskas attiecības.
Foto: wp.com
Alīna Perča, 18 gadi (8. vieta)

Alīna, kura dzīvo Rumānijā, piekrita tam, lai viņas pirmais sekss būtu par naudu, bet viss tikai tāpēc, ka viņai vajadzēja apmaksāt mācības. Meitenes nevainību nopirka 45 gadus vecais uzņēmējs no Itālijas. Divas dienas pirms nevainības pārdošanas, Alīnai nācās iziet 2 ārsta apskates, kuri pierādīja meitenes nevainību. No itālieša meitene dabūja 8800 mārciņu. Tāpat arī pircējs finansēja meitenei ceļojumu uz Venēciju.
Foto: wp.com
18 gadus vecā Krasnojarskas iedzīvotāja (7. vieta)

Kādai meitenei no Krasnojarskas steidzami bija vajadzīgi 800 tūkstoši rubļu, tāpēc viņa nolēma pārdot savu nevainību. Par pircēju kļuva Jevgēnijs Volnovs. Daudzi uzskata, ka tas ir slavenais Krievijas prankers (prank - izjokošana), tomēr apliecinājumu šim faktam nav.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017