Pat pati saprotošākā meitene zaudējot ticību tev - aizies!

Advertisement
Advertisement

Viņa ticēs jeb kam, lai tikai neviltos jūsos. 

 

Labsirdīgu cilvēku īpašība - viņu ticība visam pateiktajam. Īpaši stipri to var manīt, ja viņš mīl to cilvēku. Tas nenotiek naivuma vai muļķības dēļ. Vienkārši viņas redz apkārtējos labestību. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņas tic labākajam un vēlas, lai citi rīkojās tāpat

Viņas zina, kā tas ir, kad tu cilvēkam pilnībā uzticies, dod viņam daudz iespēju laboties, bet viņš nemainās un turpina jūs sāpināt.
Viņa gaidīs tik ilgi, kamēr jūs nepierādīsiet viņai savu taisnību

Tādi cilvēki ticēs jums līdz pēdējam. Viņas mēģinās paiet malā un netraucēs, ja jums tas būs nepieciešams kāda mērķa sasniegšanai.
Viņa izrāda ticību, nevis naivumu

Labestība - tā nav iedzimta īpašība. Tā ir māka pārciest visas šaubas un bailes, kuras ir redzamas katru dienu, katrā cilvēkā. Tāpēc viņas mēģinās jums ticēt vienmēr. Nedomājiet, ka tas ir naivums. Pat tad, ja viņas nav saskārušās ar tādu problēmu agrāk, viņas tāpat ticēs līdz beigām, palīdzot it visā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017