Patīkamais ar noderīgo: seši vienkārši veidi kā tievēt darba laikā

Advertisement
Advertisement

Daudzi no jums dzīvo mazkustīgu dzīvesveidu, kas bieži noved pie liekā svara problēmas. Par laimi, pastāv vairāki veidi, kuri palīdzēs dedzināt liekos kilogramus darba laikā.


Fitnesa centru apmeklēšanai un pilnvērtīgai sporta nodarbībai bieži nepietiek ne spēka, ne laika. Bet ir arī alternatīvas metodes, kuras palīdzēs jums saglabāt slaidu figūru birojā. Piedāvājam jums 6 pašus efektīgākos variantus:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Katrā izdevīgā reizē izmantot trepes, nevis liftu.

2. Klausies mūziku izmantojot austiņas pa ceļam uz darbu vai birojā – tā jūs kustēsieties mūzikas taktī un vairāk kustēsieties.

3. Nevelciet uz darbu augstpapēžu kurpes. Ērti, komfortabli apavi būs papildus stimuls pastaigai pusdienlaikā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017