Pēc 125 tūkstošs gadiem uz pasaules nebūs vīriešu 

Advertisement
Foto: wallpaper222.com
Advertisement

Zinātnieki ir izpētījuši to, ka vīrieši pazudīs no planēta Zeme. Stiprajam dzimumam ir atlicis 125 tūkstošs gadu, līdz pilnīgai pazušanai.

Avots

Raksta turpinājums
Foto: moblog.net
Oksfordas universitātes profesors Braens Saiks uzskata, ka Y-hromosoma no paaudzes uz paaudzi bojājās un drīzumā vispār pazudīs. Šīs hromosomas nododas no tēva dēlam un pārvērš bērnus par puikām.
Foto: tumblr.com
Atšķirībā no citām hromosomām, Y-hromosomas nevar atjaunoties un tāpēc pazudīs pēc 125 tūkst. gadiem. `Katrā jaunā paaudzē 1% vīriešu mutēsies, kas saīsinās viņa spēju apaugļot uz 10%`, - stāsta Saiks. - `Un, ja tas turpināsies no paaudzes paaudzē, tad agri vai vēlu normālu funkcionējošu Y-hromosomu vairāk nepaliks`. Ir jāņem vērā tas fakts, ka alkohola lietošanas daudzums aug, tiek piesārņota apkārtējā vide un, ka pastāvīga stresa dēļ Y-hromosomu pazušana var paātrināties.
Foto: wallpaper222.com
ABC žurnālisti paskaitīja, ka, ja vīrieši no zemes pazudīs, tad arī amerikāņu cietumos noziedzinieku daudzums samazināsies par 97%. Nāves gadījumi uz ceļiem samazināsies par 70%, bet teroraktu un karu daudzums nokritīsies līdz absolūtam minimumam.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017