Piecas priekšnojautas, kas parasti piepildās

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Katrs cilvēks var izmainīt savu dzīvi uz labāko pusi, iemācoties uzticēties savai intuīcijai un priekšnojautām. Nevajadzētu ignorēt noteiktas Visuma zīmes, lai nepalaistu garām savu veiksmi un pašizaugsmi. 

 

Sestā maņa ir dota katram cilvēkam, to tikai ir jāattīsta. Bieži vien cilvēki nepamana zīmes, kuras ir spējīgas izmainīt dzīvi uz labāko pusi. Lai izbēgtu no neveiksmēm, ieklausieties sevī: izrādās, ka tādā veidā var atrisināt daudzus grūtus jautājumus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Prieka priekšnojauta

Iemācieties nebūt atkarīgiem no sveša viedokļa un dzīvot ar savu galvu, nevis no padomiem. Ja jūs iegūsiet baudu no darba un izjutīsiet uztraukumu no tā, ko plānojāt izdarīt, tad rīkojaties tā, kā jums saka jūtas. Pat tad, ja jūsu darbības iet garām apkārtējo viedoklim, tas nav iemesls apstāties uz sasniegtā, tikai papildus stimuls kustēties tālāk.
Slimības priekšnojauta

Ja jūs izjūtat, ka ar jūsu organismu kaut kas nav tā, vajadzētu ieklausīties savās sajūtās. Dažreiz šīs priekšnojautas ignorēšana var novest pie bēdīgām sekām. Jūs varat izjust dažādus simptomus, sāpes, duršanu, diskomfortu. Atcerieties, ka organisms bieži vien dod jums signālus, tāpēc nekavējiet laiku un dariet ko lietas labā. Nepatīkamas sajūtas var rasties ne tikai fiziski, bet arī garīgā veidā, tāpēc neizslēdziet vingrinājumus, kuri palīdz iegūt iekšējo harmoniju.
Bīstamības priekšnojauta

Tā ir pati izplatītākā sajūta. Tā var rasties kā trauksmes signāls, kā arī pēc fiziskām sajūtām: šermuļi, dūrieni pirkstu galos, kamols kaklā. Ja jūs izjūtat bailes, izanalizējiet savas sajūtas, lai saprastu, no kurienes rodas draudi. Tā varat samazināt bīstamas situācijas risku, jeb pavisam no tās izvairīties, klausoties savā iekšējā balsī. Bīstamības signāli var izglābt ne tikai jūsu dzīvību, bet arī apkārtējo dzīvības.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017