Pielāgoties vai vadīt? Sievietes izvēle

Advertisement
Advertisement

Gandrīz katra sieviete grib apprecēties ar vīrieti, kurš ir attīstīts, godīgs, gudrs, mērķtiecīgs un atbildīgs. Proti,
katra meklē ideālu. Taču šādi vīrieši ir retums. Un ko tad darīt? Izaudzināt no mīļotā, bet ne pārāk ideāla, to, kas varētu kļūt par ģimenes galvu un uzņemties finansiālās rūpes nastu uz saviem pleciem, kā arī visu atbildību par ģimeni un pieņemt svarīgus lēmumus.

Avots
Foto - fashion-kid.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Bet, lai to izdarītu, pašai sievietei ir jābūt cienīgai, lai viņas apkārtnē būtu vīrieši, no kuru vidū atradīsies tas ne līdz galam ideālais, bet ļoti kārtīgs un pieklājīgs. Ko viņa ar lielu cieņu un mīlestību vedīs pret viņa mērķi, kas jau tad kļūs par viņu kopējo mērķi, novērtēs un rūpēsies par viņu. Bet viņš risinās visus finanšu jautājumus un uzraudzīs ģimenes kārtību.
Taču ne visas sievietes grib pielāgoties savam vīram, bet viņas arī ne vienmēr prot vadīt. Sievietes domā par to, ka viņas arī nopelna naudu, veic mājsaimniecības darbus, audzina bērnus – kāpēc pirmajam vārdam jābūt tieši vīram? Taču jābūt. Lai ģimene būtu stipra un laimīga, tajā vajadzētu būt kārtībai. Sieva – kakls: viņa bieži piekrīt vīram un vienmēr mierīgi pierāda savu taisnību, vīrs – ģimenes galva: bez kura piekrišanas svarīgus lēmumus nepieņem, viņš ir lietas kursā par visu, bet ir pateicīgs sievai par mīlestību un cieņu, tādēļ ciena un uzklausa arī viņas viedokli.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017