Redz, kādas viltībiņas izmanto slavenības, lai izskatītos slaidākas!

Advertisement
Advertisement

Skatoties uz slavenībām, mēs vienmēr apbrīnojam viņu ideālo izskatu. Dažreiz pat šķiet, ka tās ir antīkās dievietes, kuras nolaidušās no debesīm pie mums uz zemes, tik ļoti ideālas formas tām piemīt!

 

Patiesībā arī slavenības ir parasti cilvēki. Arī tiem ir trūkumi, bet viņas to prot ne tikai noslēpt, bet pat padarīt par ieguvumiem!

 

Mūsu redakcija piedāvā tev apskatīt pāris viltībiņas, pateicoties kurām jebkura sieviete izskatīsies lieliski.

Raksta turpinājums - lapa #1
Piemēram, Eva Longorija, neslēpj, ka izmanto savelkošus šortiņus. Pat tad, kad paparaci izdevās viņas speciālo apakšveļu nofotografēt, viņa pret to izturējās mierīgi un tikai apstiprināja, ka viņas dupsis izskatās ideāli, pateicoties šiem šortiņiem.
Arī Kima Kardišjana neslēpj, ka izmanto koriģējošo veļu. Turklāt vienā no intervijām viņa atklāja, ka īpašos gadījumos nākas vilkt pat divus uzreiz.
Kā arī Kima Kardišjana nesen atklāja savu ideālo krūšu formu noslēpumu. Viņas ieteikumā tūlīt ieklausījās Aļona Vodonājeva, pēc kā dalījās ar šo viltībiņu ar saviem draugiem Instagramā. Lūk, tā vienkārša tekstila līmlente spēj dot krūtīm patiesi lielisku formu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017