Seksuālie eksperimenti - droši, uz priekšu!

Advertisement
Advertisement

Mēģini dažādot seksuālo dzīvi, ja pēc daudziem kopdzīves gadiem, sekss ir apnicis...

 

Nevar teikt, ka sekss ir pats svarīgākais attiecībās. Bet bez tā jūsu pāris atsvešināsies un izjuks. Tikai pēc daudziem kopdzīves gadiem gultā gribas tikai gulēt, nevis veikt vingrojumus. Te problēma nav tikai tajā, ka jūs viens otru negribat.

 

Aizvāciet no attiecībām rutīnu. Sāciet ar mazāko, pamēģiniet kopā kādu jaunu ēdienu, vai kopīgi iemācieties kaut ko jaunu, ko iepriekš neesat pratuši. Tas liks jums pa jaunam paskatīties vienam uz otru, un uz laiku, ko pavadāt kopā.

 

Bet mūsu idejas seksuāliem eksperimentiem liks tikai atkal vienam otru iekārot.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Iztēlojieties, ka esat kāds cits. ”Svešinieces efekts” aizraus puisi un viņa kaisle pielips arī tev.

2. Pagriez skaņu. Ja tu vienmēr esi uzvedusies klusi, kā pelīte, un tas, ka tev ir orgasms - sūti ar telegrammu, tad mēģini ko jaunu. Sāc runāt, vaidēt, skaļi izpaust sajūtas, runāt neķītrības. Tas atstās iespaidu! Pēc neilga laika, tu pati nespēsi noticēt, ka agrāk biji klusa.

3. Sekss un vardarbība - jēga ir viena un tā pati. Kādēļ gan ”nesapiparot” jūsu gultas vingrinājumus? Nē, nesteidzies pirkt siksnu ar dzelžiem un pātagu. Tie nepalīdzēs, ja nav izraisījuši interesi līdz šim. Tā vietā tēlo upuri. Tava pretošanās pamodinās viņā zvēru. Tikai iepriekš norunājiet par kādu vārdu, pēc kura viņam nāksies apstāties.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017