Septiņi gadi cilvēka dzīves ciklā

Advertisement
Foto: pomada.cc
Advertisement

Cilvēka dzīve ir cikliska un tā ir saistīta ar ciparu septiņi. Katrs septiņus gadus ilgais cikls beidzas ar kādu noteiktu krīzi, luzšanas momentu, situāciju, kura prasīs noteiktus tēriņus: fiziskos, intelektuālos, emocionālos un citus. Šis lūšanas moments ir pavadīšana līdz nākamajam ciklam. Visas savas dzīves laikā, cilvēks noiet noteiktu daudzumu septiņu gadu ciklus, kuri atšķiras. 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: econet.ru
0-7 gadi
Dzīves iepazīšana, saikne ar māti. Cikla fināls pienāk no mātes aizsardzības, ieiešana interesantajā, bet aukstajā pasaulē.

7-14 gadi
Savas personības izzināšana, sīkāka pasaules iepazīšana.

14-21 gadi
Cīņa, savu īpašību atpazīšana. Vēlme pasaules, apkārtējo mainīšanā.

21-28 gadi
Stabilizācija, atgriešanās sabiedrībā, tās vērtību izzināšana. Parādās vēlme būt labākam, nekā iepriekšējās paaudzēs. Tiekšanās pēc ģimenes un laba darba atrašanas.

28-35 gadi
Darbs ar savu ģimeni. Veiksmīgu iepriekšējo septiņu gadu cikliem, darbs ar ģimeni būs veiksmīgāks, tas attiecās arī uz karjeru. Ja iepriekšējie cikli nav bijuši veiksmīgi, tad šī cikla beigās ir gaidāmas šķiršanās, depresijas, aiziešana no darba.
35-42 gadi
Liekas, ka viss sākās no nulles, bet tā ir pieredzes apdomāšana. Ģimenes attiecību, cilvēku attieksmes un dzīves apdomāšana. Attieksme pret sabiedrību arī mainās, piemēram darbs tiek vērtēts pēc ieinteresētības. Parādās vēlme izmēģināt kaut ko no jauna un labāk.

42-49 gadi
Pilnvērtības sajūta ģimenē un sabiedrībā. Dēļ izlabotām kļūdām cilvēks iegūst dzīves sfēras, kuras agrāk nebija pieejamas. Šis cikls beidzas ar jautājumiem: `kāds ir manas eksistences mērķis` utt.

49-56 gadi
Dvēseles revolūcija. Atbilžu meklējumi.

Tālāk viss turpinās pēc spirāles. Katrus septiņus gadus cilvēks paceļas un atkal pieskaras pie agrāk pazīstamiem jautājumiem, saņemot vēl vairāk atbilžu uz tiem.

Katru gadu septiņu gadu ciklā norit zem noteiktas debesu ķermeņa zīmes, kuram ir sava neatkārtojamā ietekme. Kalendāra gads, dotajā situācijā ir relatīva lieta, katram cilvēkam šis gads var būt mazliet garāks, vai īsāks, bet tomēr tam ir iespēja sekot līdz tam, kāda ciklā jūs esat tagad.
Foto: pomada.cc
Pirmais cikla gads norit Marsa iespaidā

Marss atnes fizisko izturību, spēku fiziskajai attīstībai. Tāpat Marss arī nostiprina veselību, dod iespēju izārstēt kaites. Šajā gadā Marss var paaugstināt agresiju, kas novedīs pie neapdomātām rīcībām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017